diagnostikos įranga
Transportas

Kokioms transporto priemonėms tinka diagnostikos įranga?

Diagnostikos įrangos įvairovė rinkoje yra tikrai didelė. Iš prietaisų gausos gali išsirinkti tinkamą įrangą tiek profesionalas, tiek ką tik pradėjęs dirbti su kompiuterinę diagnostiką. Rinkoje yra daug prietaisų, kurie tinka azijietiškiems ar europietiškiems automobiliams, skandinaviškiems ar rusiškiems sunkvežimiams. Diagnostikos įranga yra tikrai universali, todėl galima dirbti ir su skirtingomis transporto priemonėmis.

Diagnostikos įranga yra gaminama šioms transporto priemonėms: motociklams, automobiliams, sunkvežimiams ir kitam panašiam transportui ir žemės ūkio transportui. Visoms šioms transporto priemonėms diagnostikos įranga yra gaminama todėl, kad jie turi įmontuotus kompiuterius su programine įranga. O tai reiškia, kad šiose transporto priemonėse yra gamintojų įmontuoti davikliai ir jutikliai, kurie perduoda informaciją apie tam tikrus gedimus, veikimo nukrypimus nuo normalaus ir darbo ir kitą panašią informaciją kompiuteriui. Būtent šiai informacijai nuskaityti yra ir gaminama diagnostikos įranga.

diagnostikos įranga

Diagnostikos įrangos įvairovė pagal tinkamumą transporto priemonėms yra didelė. Tik labai mažai gamintojų gamina tokią diagnostinę įrangą, kuri tinka visoms transporto priemonėms. Tad jeigu ruošiatės pirkti diagnostikos įrangą ir Jūs kompiuterinę diagnostiką atlikinėjate tik sunkvežimiams, tada geriau pirkti diagnostinę įrangą sunkvežimiams, o ne universalią. Todėl, kad specializuota sunkvežimių diagnostikos įranga turės daugiau funkcijų sunkvežimių kompiuterinei diagnostikai, nei diagnostikos įranga, kuri yra tinkama tiek motociklams, tiek automobiliams, tiek sunkvežimiams.

Jeigu vykdote remontą automobiliams ir motociklams, tada net tokiu atveju gali būti geriau turėti diagnostikos įrangą, kuri bus specializuota automobilių patikrai, o kitą diagnostikos įrangą, kuri bus specializuota motociklų kompiuterinei diagnostikai. Dėl tos pačios priežasties, kadangi specializuota diagnostikos įranga turės daugiau funkcijų. Jeigu serviso veikla specializuota į visas transporto priemonės, tada, žinoma, geriau turėti universalią diagnostinę įranga, kuri tinkama visoms transporto priemonėms. Nes visoms transporto priemonėms pirkti atskirus diagnostikos prietaisus gali būti brangu.

(Perskaityta per mėnesį: 72, iš jų šiandien: 1.)