Laisvalaikis

Originaliausi Onesie kombinezonų modeliai

2CLWL3GZeC0Onesie moteriški kombinezonai išsiskiria tuo, jog yra ypač patogūs, ko pasekoje juos įsigyti nori pakankamai didelė žmonių dalis. Visgi, kombinezonų įvaizdis yra ganėtinai blankus, ko pasekoje šio aprangos tipo žmonės, kurie nori išsiskirti iš kitų, neretai jų vengia. Visgi, tai tikrai nėra būtina, kadangi Onesie kombinezonai išsiskiria ir ne vienu išties originaliu modeliu, kuriuos šiandien ir apžvelgsime.

USA Onesie Stars and Stripes
USA Onesie Stars and Stripes yra išskirtinai Jungtinių Amerikos Valstijų auditorijai skirtas Onesie kombinezonų modelis, kurio dizainas yra paremtas šios valstybės vėliava. Bet tai tikrai nereiškia, jog jums būtina būti amerikiečiu norint dėvėti šį Onesie kombinezoną – jei JAV jums imponuoja kaip teisinga valstybė, tuomet tokio Onesie kombinezono dėvėjimas jums leis ne tik išsiskirti iš kitų, bet ir nebijoti viešai deklaruoti savo požiūrio.

One Direction All Over Print
One Direction All Over Print yra Onesie kombinezonas, išsiskiriantis savo žaismingumu. Šio Onesie kombinezonų modelio dizainas yra išties labai paprastas – pasirinktos spalvos fonas ir įvairių su fonu derančių spalvų delnų paveikslėliai. Taip, bandant tai įsivaizduoti rezultatas vargiai išeis kokybiškas, bet patikėkite – realybėje toks kombinezonas atrodo išties labai puikiai. Tad jei nebijote išsiskirti iš kitų žmonių bei norite atrodyti žaismingai ir linksmai – One Direction All OverPrint modelis yra tikrai vertas jūsų dėmesio bei vidutiniškai 100 eurų, kuriuos kainuoja šio modelio Onesie vyriški kombinezonai.

Drum and Bass Onesie Navy
Drum and Bass Onesie Navy yra Onesie kombinezonas, alternatyvų sau neturintis, kadangi vienu aspektu jis visiškai išsiskiria iš visos šių kombinezonų pasiūlos – šis modelis yra be rankovių ir su trikampio formos iškirpte priekyje. Šį savotiškai „swag“ judėjimo ideologiją atitinkantį Onesie kombinezoną suderinus su puikiai parinktomis spalvomis gaunamas tiesiog įspūdingas rezultatas, kuris tinka tiek kasdieniniam kombinezono nešiojimui, tiek ir sportinei veiklai. Ir negana to, šis Onesie kombinezonas išsiskiria ypač nedidele kaina, kuri vidutiniškai siekia vos 40 eurų, kas leidžia konstatuoti, jog tai yra veikiausiai labiausiai jūsų dėmesio vertas Onesie kombinezonas iš visų esamų.

(Perskaityta per mėnesį: 193, iš jų šiandien: 1.)