Finansai

Panevėžyje „PRO BRO Group“ atidarė antrąją tunelinę „Express“ plovyklą

„PRO BRO Group“ toliau tęsia plėtrą ir Panevėžyje atidarė antrąją tunelinę „Express“ plovyklą. Bendra investicijų į plovyklą suma siekia 4 mln. eurų. Tai jau 17-oji plovykla „PRO BRO“ tinkle Lietuvoje, o rugsėjo pradžioje atidaryta pirmoji plovykla Latvijoje.

„Klaipėdos g. 162 B  adresu Panevėžyje atidaryta antroji tunelinė „Express“ plovykla, kurioje transporto priemonė bus pilnai nuplauta per 96 sekundes. Plovykloje  suformuotos dvi atskiros eilės abonementų ir išmanius atsiskaitymus naudojantiems klientams, o norintieji atsiskaityti grynaisiais pinigais tai gali padaryti atskirai įrengtoje kasoje. Siekiame, kad automobilio plovimas būtų kuo labiau automatizuotas ir sistemingai mažiname kontakto su aptarnaujančiu personalu laiko sąnaudas, todėl skatiname klientus atsiskaityti išmaniaisiais būdais“, – pažymi Saulius Vaičekauskas, „PRO BRO Express“ tunelinių plovyklų tinklo vadovas.

Automatizuotoje plovykloje įrengtos dvi eilės skirtos išmaniųjų mokėjimų ir abonementų turėtojams. Plovykloje įrengtos siurblių zonos, automobilių kilimėlių valymas, padangų blizginimas ir pažangi džiovinimo sistema. Numatoma, kad statinyje 90 proc. vandens bus perdirbama ir naudojama kituose plovimuose.

Taip pat tinklas tęsia tradiciją su kiekvienu nauju objektu padaryti gerą darbą vietos bendruomenei ir šalimais naujosios plovyklos įrengė nemokamą dviračių priežiūros stotelę.

„PRO BRO“ prekės ženklu Lietuvoje veikia 17 tunelinių plovyklų, o 15 iš jų veikia pagal franšizių verslo modelį. Rugsėjo mėnesį buvo atidaryta pirmoji tunelinė plovykla už Lietuvos ribų – Rygoje. Pastaroji taip pat veikia pagal franšizės modelį. Kaimyninėje šalyje iki 2025 m. planuojama atidaryti 10 naujų tunelinių plovyklų.

Pranešimą paskelbė: Martynas Pasiliauskas, Integrity PR, UAB

Panevėžyje „PRO BRO Group“ atidarė antrąją tunelinę „Express“ plovyklą

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)