paskolos bedarbiams
Finansai,  Namai,  Ne į temą,  Paslaugos

Paskolos bedarbiams ir kitiems atsakingiems žmonėms

Skolinimusi šiuo metu domisi daugelis žmonių – vieniems reikia būsto paskolos, kitiems – paprasto greito kredito. Gaila, tačiau ne visiems skolinimosi galimybės yra vienodos, o taip yra tik dėl pačių vartotojų kaltės. Nemokūs asmenys, kurie nesugeba prisiimti atsakomybės už savo veiksmus yra pažeidžiami labiausiai – finansų įstaigos negali jiems skolinti pinigų. Neakcentuojame, kad paskolos bedarbiams negali būti suteikiamos, nes pinigus jiems skolinti galima tik išimtiniais atvejais.

Bedarbiais asmenimis yra laikomi tie žmonės, kurie yra užsiregistravę darbo biržoje ir ieško darbo. Tai reiškia, kad jie negauna kitų pajamų? Žinoma, kad ne. Daugelis šaltinių akcentuoja, kad jokiu būdu kredito bendrovės negali teikti paskolų bedarbiams, tačiau nei viename šaltinyje apie teisės aktus nėra užsimenama. Reikėtų pabrėžti, kad kreditoriams, kliento mokumo vertinimo nuostatose to nėra reikalaujama, kreditoriai yra įpareigoti pinigus skolinti tik atsakingiems ir mokiems asmenims, o kai kurie bedarbiai gali būti priskiriami šiai grupei. Pavyzdžiui, dirbantys su investavimu ir gaunantys nuolatines pajamas. Taip pat bedarbiai gali gauti įvairias išmokas – socialines, bedarbio ar tiesiog reguliariai gali gauti išmokas po kokių nors teisinių procesų, kurių metu buvo priteistas kažkokių nuostolių atlyginimas. Tokios pajamos yra fiksuojamos kredito bendrovių, tačiau aišku, kad jos yra įvertinamos kiek kitokia tvarka – numatoma, kad baigsis tokių išmokų gavimas, apžvelgiama kokia rizika, kad iš investavimo veiklos žmogus nebegaus pajamų per kredito mokėjimo laikotarpį ir t.t. Bedarbiai paskolas gali gauti jeigu jie yra laikomi mokiais asmenimis, kurie gauna nuolatines pajamas iš kitų veiklų.

Paskolos gavimo sąlygos priklauso nuo daugelio faktorių. Kai kuriems kreditas gali būti nesuteikiamas dėl to, kad anksčiau žmogus su kažkokių paslaugų tiekėjų neatsiskaitė. Taip pat neatsakingi asmenys negali skolintis todėl, kad jau išnaudojo savo rezervą – turi tiek įsipareigojimų, kad naujų prisiėmimas jau atneštų rimtų finansinių problemų. Skolinimasis turi būti atsakingas, todėl kiekvienam pravartu žinoti, kad jokiu būdu nereikėtų skolintis pinigų iš kredito bendrovių, jeigu pajamos nėra reguliarios ir, jeigu numatoma, kad ateityje jos kaip reikiant sumažės.

(Perskaityta per mėnesį: 68, iš jų šiandien: 1.)