Paskolos internetu
Finansai

Paskolos internetu – greita ir patogu?

Paskolos internetu, tai itin lengvas būdas pasiskolinti pinigus internete. Pritrūkote
vartojamųjų pinigų, reikia dovanos mylimajai? Tai iš tiesų puikus sprendimo būdas, jei
turite planą ir garantijas, kaip skolą grąžinsite. Paskolos internetu jums garantuoja visišką konfidencialumą – tokiu būdu jums neteks teisintis, kur padėsite pasiskolintus pinigus, tiesiog galėsite juos išleisti savo nuožiūra, tačiau negalima pamiršti, skola pati nepasidengs.

Šiuo metu Lietuvoje paskolos yra suteikiamos nuo 40 iki 3000 eurų. Sutikite, sumos yra pakankamai didelės ir jos gali būti išleistos pačiais įvairiausiais tikslais. Tačiau daugelis žmonių galvoja, kad paskolos ir visos reklamos (kaip, pvz., ,,Pirma paskola – nemokama‘‘) yra tiesiog bandymas privilioti į spąstus, iš kurių kelio atgal nėra. Taigi, reikia pakalbėti apie tai, kaip iš tikrųjų yra išduodamos paskolos internetu, kokios yra paskolų sąlygos ir būtina aptarti visas teigiamas ir neigiamas greitų pinigų internetu, savybes.

Kaip veikia paskolos internetu? Paskolos internetu yra suteikiamos kiekvienam Lietuvos Respublikos piliečiui, kuriam yra mažiausiai 18 metų, tačiau kai kurios bendrovės paskolas duoda tik žmonėms nuo 21 metų. Norint gauti paskolą, jūs privalote turėti ir asmeninę banko sąskaitą viename iš Lietuvos bankų, o tuomet naudodamiesi savo el. bankininkyste, turėsite pervesti 0,01 euro centą (registracijos ir asmens tapatybės patvirtinimo mokestį). Atlikus visus šiuos veiksmus, kreditų teikimo bendrovės darbuotojas įvertins jūsų galimybes gauti paskolą. Jeigu atsakymas bus teigiamas – pinigai jūsų sąskaitoje atsidurs per 10 ar 15 minučių.

Vertėtų aptarti ir dažnai eskaluojamą rizikos veiksnį. Šių finansinių paslaugų rinkoje rizikos veiksnys tikrai egzistuoja, tačiau mokant teisingai valdyti savo biudžetą, rizika sumažėja iki minimumo. Prieš imant paskolą, turite būti atlikę nuodugnią savianalizę, turite būti įsitikinę, kad paskolą grąžinti pajėgsite, o pinigų tam – nepritrūks. Visais kitais atvejais, tai bus labai rizikinga, kadangi kreditų bendrovės nemėgsta turėti reikalų su tais, kurie nepaiso savo įsipareigojimų.

Viską apibendrinant, galima teigti, kad paskolos internetu labai patogus būdas pritrūkus pinigų ar likus kelioms dienoms iki darbo užmokesčio mokėjimo dienos, tačiau atminkite, kad tai skola, o skola niekur nedings, ją teks grąžinti, todėl būkite budrūs – skolinkitės atsakingai.

(Perskaityta per mėnesį: 66, iš jų šiandien: 1.)