Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Patarimai ieškantiems dovanų artėjančioms šventėms

Dovanos vyramsDovanų paieškos daugeliui žmonių tampa tikru galvos skausmu, o ypač tuomet, kai artėja visų taip laukiamos Šv. Kalėdos. Savo vaikams norite išrinkti pačius smagiausius žaisliukus, kurie juos džiugintų, ir šiai nuostabiai šventei suteiktų daugiau žavesio. Tačiau mes visų pirma norime pasiūlyti jums gerai viską apgalvoti, kad žaislai vaikams, kuriuos išrinksite, būtų kuo originalesni, šmaikštesni ir smagesni. Jei bandysite pritaikyti atgyvenusias idėjas ir sprendimus, tikrai nesulauksite norimo rezultato.

Labai panaši situacija yra ir tais atvejais, ieškote dovanų kitiems savo šeimos nariams, pavyzdžiui, vyrui ar žmonai. Tai tampa dar sudėtingesne užduotimi ir kartais jums gali pasirodyti, kad ji jums tiesiog neįkandama, kadangi jūsų vyras turi praktiškai viską, ko jam gali prireikti, o žmonai jau išdovanotos visos įmanomos dovanos, ir ką nors nauja sunku sugalvoti. O juk taip norisi, kad dovanos vyrams ir žmonoms taip pat būtų praktiškos, funkcionalios ir nestokotų originalumo. Jei rasite tokią dovaną, galite neabejoti, kad jūsų vyras ar žmona bus laimingi ir tikrai įvertins gautą dovaną bei reguliariai ją naudos.

Jei kuriais nors metais per šventes pasijautėte nejaukiai, nes žaislai vaikams, kuriuos jūs išrinkote, nepradžiugino jūsų vaikų, tuomet pasistenkite, kad šios jau greitai atkeliausiančios Šv. Kalėdos būtų visai kitokios. Pakliūkite į dovanų ieškojimo spąstus ir nuo šiol sužinokite pagrindinius svarbius dalykus. Pavyzdžiui, niekada nesirinkite tokių dovanų, kurios neatitiktų jūsų vaikų amžiaus. Nors jums ir atrodo, kad jūsų vaikai mąsto ir elgiasi, lyg būtų keleriais metais vyresni, nerizikuokite jiems pirkti vyresnio amžiaus vaikams sukurtų žaislų, nes jiems jie gali būti visai neįdomūs.

Be to, vertėtų paminėti ir vieną labai įdomų faktą. Nemaža dalis moterų savo vyrams švenčių proga nuperka tai, ką matė dovanojant savo vyrams jų geras drauges. Tačiau tai ne visada yra geras sprendimas, ir ne visada gali duoti norimą rezultatą. Priešingai – tai pridarys dar daugiau problemų. Todėl dovanos vyrams privalo būti išskirtinės. Pasitelkite savo fantaziją ir pabandykite įsivaizduoti dovaną, kurią gavęs jūsų vyras tikrai nustebtų, nudžiugtų ir jūsų dovanotą dovaną naudotų kiekvieną dieną.

Kartais, renkantis šventines dovanas, norisi nupirkti visą kalną įvairių dovanų, kad tik nebūtų per mažai. Deja, tokia praktika taip pat nerekomenduotina, nes kuo daugiau dovanų nuperkame vienų švenčių metu, tuo mažiau idėjų lieka kitų metų šventėms. Geriausia visur ir visada jausti saiką ir tada tiek žaislai vaikams, tiek dovanos vyrams ar žmonoms visada bus vertos dėmesio, įdomios ir atitiks dovanos gavėjo poreikius.

(Perskaityta per mėnesį: 52, iš jų šiandien: 1.)