Finansai

Patogiau pristatyti siuntas LP EXPRESS kurjeriams padės nauji mikroautobusai

Lietuvos paštas toliau aktyviai modernizuoja savo transporto parką. Pastaruoju metu jį pasiekė dar 20 naujų lengvųjų krovininių mikroautobusų „Renault Master“, kurie yra skirti LP EXPRESS siuntų kurjeriams. Iš viso bendrovė pastaruoju metu papildomai išsinuomojo 80 naujų „Renault Master“ ir „Peugeot Boxer“ mikroautobusų.  

LP EXPRESS kurjeriams skirtų mikroautobusų atnaujinimui skirta per 2 mln. eurų, jie bus naudojami pagal veiklos nuomos sutartį.

„Lietuvos paštas nuosekliai atnaujina turimą transporto parką. Tai leidžia garantuoti efektyvų ir kokybišką paslaugų teikimą klientui ir kartu užtikrinti patogesnes darbo sąlygas kurjeriams. Dėl pasikeitusių klientų įpročių vis dažniau gyventojams pristatome įvairias siuntas, todėl patogios ir talpios transporto priemonės tapo neatskiriama mūsų kolegų darbo dalimi. Tikimės, kad nuolat modernizuojamas bendrovės automobilių parkas prisidės prie dar kokybiškesnių paslaugų užtikrinimo“, – teigia Lietuvos pašto operacijų direktorius Kastytis Valantinas.

Siekdamas užtikrinti greitą ir patogų siuntų pristatymą, Lietuvos paštas taip pat investuoja ir į naujų transporto priemonių pristatymą laiškininkams – sudaryta sutartis dėl 300 naujų lengvųjų automobilių įsigijimo nuomos pagrindu. Jie yra skirti laiškininkų, dirbančių ne trijuose didžiausiuose šalies miestuose, motorizavimui ir galimybei klientus aptarnauti vairuojant automobilius.

Pagrindinė šio pokyčio priežastis – besikeičianti siuntų struktūra ir mažėjanti laiškų rinka visoje Lietuvoje. Paskaičiuota, kad per pastaruosius ketverius metus laiškų kiekiai susitraukė 70 proc., o siuntų išaugo 2,3 karto.

Iš viso Lietuvos pašto valdomą automobilių parką šiuo metu sudaro daugiau nei 600 transporto priemonių.

Pranešimą paskelbė: Lukas Zadarackas, AB Lietuvos paštas

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)