Finansai

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė pirmąjį ketvirtį išlaikė stabilias pajamas

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui.

„Be abejo, stebime COVID-19 poveikį įvairių šalių ekonomikai, tačiau verslo strategijos ir planuotų investicijų apimties neplanuojame keisti. Atsižvelgdami į susidariusią situaciją, kurioje atsidūrė partneriai iš skirtingų šalių, mūsų specialistai kuria naujas technologines priemones, padėsiančias išsaugoti stabilius verslo rodiklius ateityje“, – sako „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas.

Anot jo, „Penkiems kontinentams“ strategiškai svarbių šalių vyriausybės imasi ryžtingų ekonomikos stimuliavimo priemonių, kurios turėtų sumažinti pandemijos įtakos padarinius. Pati įmonių grupė šiuo metu vykdo visus savo įsipareigojimus, neprašydama valstybinių subsidijų ir išsaugodama darbo vietas visose savo antrinėse įmonėse. Grupės darbuotojų skaičius išaugo devyniais procentais, palyginti su pernai metais.

„Penki kontinentai“ didelį dėmesį skiria optimizuoti verslo procesams, paremtiems žinių bazės (angl. Knowledge Base), projektų valdymo ir CRM sistemų, analizės priemonių integracija. Į programinius produktus, kurie naudoja prognozavimo priemones, buvo operatyviai įdiegti pakeitimai, kad būtų galima reaguoti į ciklines kritines situacijas, panašias į tas, kurios kyla pandemijos metu. 

Įmonės „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), siūlančios specializuotus sprendimus bankams ir mažmenininkams, finansiniai rodikliai augo. Ši bendrovė tęsia savitarnos įrenginių pardavimo projektus, diegia į juos programinius sprendimus ir teikia kompleksines užsakomąsias techninės priežiūros paslaugas.

„Šiuo laikotarpiu, labiau nei bet kada, aktualu pradėti diegti naujas technologines platformas, mūsų .iQ programinių produktų šeimą, kurtą naudojant duomenų saugojimo, stebėjimo, prieigos ir atvaizdavimo priemones ir taikant debesų technologiją, interaktyvią vizualizaciją bei didžiuosius duomenis (angl. Big Data). Pastebime, kad mūsų partneriai ypač susidomėjo bekontakčiais atsiskaitymo būdais ir biometrijos sprendimais“, – teigia I. Dadašovas. 

„ASHBURN International“, žinoma kaip lanksčių inovacinių atsiskaitymo sprendimų tiekėja, ir toliau kuria naujus programinius sprendimus. Sistema „TransLink.iQ“, įdiegta į „Android“ pagrindu veikiantį el. kortelių skaitytuvą, jam gali suteikti kasos aparato, atsiskaitymo įrenginio ir fiskalinio modulio funkcijas.

Kitų grupės įmonių finansiniai rodikliai taip pat augo. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikiančios IPTV bei šviesolaidinio interneto „Penki“ paslaugas ir užsakomųjų IT paslaugų verslui kompleksą „ProfIT“, pajamos, palyginti su pernai metais, išaugo 6 proc.

„Penki kontinentai“ – tarptautinė įmonių grupė, dirbanti bankinių technologijų ir mažmeninės prekybos, inovacinių atsiskaitymo sprendimų, šviesolaidinio interneto ir IPTV, užsakomųjų IT paslaugų srityse.

Pagrindinės grupės įmonės: „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (prekių ženklai „Penki“ ir „ProfIT“), „ASHBURN International“. Įmonių grupės sukurtais specializuotais programiniais ir technologiniais sprendimais naudojasi tarptautiniai bankai, finansų įstaigos, mažmeninės prekybos ir verslo įmonės daugiau nei 80-yje pasaulio šalių. Grupė sėkmingai bendradarbiauja su pasaulinėmis įmonėmis: „Diebold Nixdorf“, „Ingenico“, „Cisco Systems“, „Unisys“, „Gemalto/Thales“, „Microsoft“, „Arris“ ir kt.

Pranešimą paskelbė: Germanas Kavalskis, UAB Penki kontinentai
„Penkių kontinentų“ įmonių grupė pirmąjį ketvirtį išlaikė stabilias pajamas

(Perskaityta per mėnesį: 27, iš jų šiandien: 1.)