Finansai

Pokyčiai „Novaturo“ komandoje: dėmesys duomenimis grįstai organizacijai, finansų valdymui ir technologinei pažangai

Didžiausia kelionių organizatorė Baltijos šalyse „Novaturo“ grupė praneša apie pokyčius vadovų komandoje. Kovo 13 d. finansų direktoriaus pareigas pradeda eiti ilgametę patirtį šioje srityje sukaupęs Vygantas Reifonas, kuris kartu prisijungia ir prie įmonės aukščiausio lygio vadovų komandos. Šias pareigas iki šiol užėmęs Arūnas Žilys perima visos grupės analitikos departamento vairą – bendrovė efektyvins duomenų integraciją veikloje ir diegs pažangius kainodaros sprendimus. 

„Įvairiapusė V. Reifono patirtis, ekspertiškumas ir vadovavimo įgūdžiai padės toliau plėtoti santykius su investuotojų bendruomene, akcininkais, užtikrinti tvarų augimą. Tuo tarpu A. Žilio indėlis stiprinant analitikos funkcijas grupės mastu neabejotinai bus reikšmingas užtikrinant mūsų konkurencinius pranašumus. Šiais sprendimais siekiame toliau didinti įmonės vertę, pelningumą, o duomenimis grįstos organizacijos kūrimas leis gerinti klientų patirtis ir tokiu būdu išlaikyti lyderystę rinkoje“, – sako Vitalij Rakovski „Novaturo“ grupės vadovas.   

V. Rakovski priduria, kad pastaruoju metu įvykę kelių skyrių vadovų komandos pokyčiai atspindi tikslą skatinti vidinę karjerą –  ugdyti talentus, pastebėti stipriausias jų kompetencijas ir suteikti realias galimybes veikti, taip kartu išlaikant komandos motyvaciją.  

Vygantas Reifonas turi daugiau nei 20 metų finansų planavimo ir valdymo patirtį, taip pat jis sukaupęs vadovavimo įmonių grupei, organizacijų vystymo, rizikų valdymo ir kitas patirtis. V. Reifonas užėmė Baltijos šalių grūdų perdirbimo grupės „Baltic Mill“ vadovo pareigas, šioje  įmonėje dirbo finansų vadovu. Taip pat jis ėjo Lietuvos banko Organizacijos tarnybos direktoriaus pareigas, AB „Lietuvos draudimas“ buvo finansų departamento direktoriumi ir valdybos nariu.   

„Vertinu galimybę prisijungti prie „Novaturo“ komandos, kuri suvaldė pandemijos sukeltus iššūkius, vėliau – neišvengiamai verslą paveikusius karo Ukrainoje padarinius. Motyvuoja tai, kad įmonė drąsiai priima sprendimus, o praėjusiais metais netgi stiprėjant konkurencijai ryškiai augino klientų skaičių. Tikiu, kad mano patirtis finansų srityje užtikrins efektyvią ir tvarią grupės veiklą bei atvers daugiau galimybių koncentruotis į naujas pelningo augimo sritis“, – komentuoja Vygantas Reifonas, naujasis „Novaturo“ grupės finansų direktorius. 

„Novaturo“ grupės analitikos departamento vadovo pareigas perėmęs Arūnas Žilys sako, kad pastaraisiais metais įmonės demonstruotas atsparumas, gebėjimas lanksčiai prisitaikyti ir tvariai įveikti iššūkius leidžia judėti pirmyn. Vienas pagrindinių tikslų yra vis kokybiškiau įgyvendinti technologijomis ir duomenimis grįstus sprendimus.   

„Strategiškai apgalvota, efektyvi ir technologijomis paremta kainodara, operatyvumas reaguojant į klientų lūkesčius stiprins mūsų lyderystę,  didins vertę akcininkams, užtikrins kliento patirties gerinimą“, – sako Arūnas Žilys. 

Per pirmuosius darbo „Novature“ metus A. Žilys daugiausia orientavosi į pajamų ir sąnaudų valdymą bei kontrolę, ryšių su investuotojais palaikymą, finansavimo valdymą, taip pat ryškiai sustiprino kainodaros, veiklos planavimo ir analizės kompetencijas, kurias šiuo metu pritaikys vadovaudamas analitikos departamentui. 

Apie įmonę

AB „Novaturo“ grupė yra didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse, siūlantis vasaros ir žiemos atostogų paketus lėktuvu daugiau kaip 30 krypčių visame pasaulyje bei daugiau nei 100 pažintinių kelionių maršrutų.

Pranešimą paskelbė: Živilė Karevaitė, Integrity PR
Pokyčiai „Novaturo“ komandoje: dėmesys duomenimis grįstai organizacijai, finansų valdymui ir technologinei pažangai

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)