Namai

Priežastys įsirengti vandens filtrus

Prieš patekdamas į jūsų namus, geriamasis vanduo kruopščiai apdorojamas, kad jame neliktų kenksmingų bakterijų, kenksmingų priemaišų ir nemalonių pašalinių dalelių. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad jame nėra cheminių medžiagų, kurios galėtų pakenkti jūsų sveikatai. Be to, tai taip pat neapsaugo nuo kieto vandens problemos, kuri yra labai opi. Taigi, jei jūs svarstote ar jums būtų reikalingi vandens filtrai, būtų pats metas sužinoti, nuo ko jie galėtų apsaugoti ir kodėl jums galėtų būti naudinga juos pasirinkti.

Chloras

Dažniausiai mikrobams naikinti naudojamas chloras. Tai protingas ir tinkamas pasirinkimas. Prieš chloravimą žmonės masiškai mirdavo nuo užteršto vandens. Nors ilgalaikio chloro poveikio žmogaus organizmui analizė nėra iki galo ištirta, daugelis žmonių mieliau nerizikuoja ir chlorą šalina filtravimo sistema.

Nepastebimi mikrobai

Mūsų vandens valymo įrenginiai puikiai atlieka savo darbą ruošdami mums saugų gerti vandenį. Tačiau tarp jūsų kriauklės ir valymo įrenginio yra ilgas vamzdynas. Papildomi, netikėti mikroorganizmai gali patekti į vandenį bet kurioje šio kelio į jūsų namus vietoje. Todėl naudinga naudoti vandens filtrus.

Išlaikomos sveikos mineralinės medžiagos

Namų filtravimo sistema pašalina nesveikus ar potencialiai kenksmingus teršalus ir kartu išsaugo sveikus mineralus, kurių trokšta jūsų organizmas.

Puikus jūsų namų vamzdžių ir santechnikos dalių saugotojas

Nors į jūsų namus patekęs vanduo gali būti pritraukęs ar įgijęs nepageidaujamų „pakeleivių“, jūsų filtravimo sistema sustabdo juos dar prieš tai, kai jie gali išplisti per visą jūsų vandentiekio sistemą.

Smegenų apsauga

Nors švino vartojimas nėra sveikas nė vienam iš mūsų, didžiausia grėsmė kyla besivystančioms mažų vaikų smegenims. Filtruodami vandenį nuo švino, užtikrinkite, kad jūsų vaikai būtų apsaugoti nuo švino, kuris žudo arba pažeidžia smegenų ląsteles. Vėlgi, vandenyje, kuris pasiekia būtent jūsų namus, gali būti nedaug švino, tačiau ar tikrai norite rizikuoti?

Švarus ir malonus dušas

Visi mėgstame nuostabų, gaivų ir šiltą dušą. Tačiau jei iš dušo galvutės tekančiame vandenyje yra mikrobų, keliančių grėsmę jūsų sveikatai, ar dušas yra toks švarus, koks tik gali būti? Jei norite nustoti plauti plaukus ir kūną mikrobais, patekusiais į vandenį tarp valymo įrenginių ir jūsų namų, filtruokite jį.

Jei vartojate vandenį buteliuose

Taupykite pinigus ir planetą gerdami gryną vandenį savo pačių namuose. Tam jums tereikia vandens filtro. Daugiau jokių plastikinių butelių, laukiančių perdirbimo dienos! Jokio vandens buteliams skirto biudžeto! Tik tyras, gaivus vanduo tiesiai iš čiaupo, visada paruoštas pagal poreikį.

Rūpinatės savo sveikata. Nagrinėjate savo mitybą ir stengiatės pašalinti nesveikus maisto produktus? Mankštinate savo kūną, kad išlaikytumėte jį geros formos, kad galėtumėte įveikti šiandienos iššūkius ir susikurti geresnį rytojų? Mūsų kūną sudaro 60 % vandens; kraujyje yra 92 % vandens; smegenyse ir raumenyse yra 75 % vandens. Tai reiškia, kad tampa ypatingai svarbu vartoti švarų ir gryną vandenį.

Pasidomėkite, kaip įrengti vandens filtrus namuose. Įvertinkite naudą ir nedideles išlaidas; pajuskite skirtumą tarp nefiltruoto ir filtruoto vandens. Įsivaizduokite, kokį poveikį šis pagerintas vanduo turės gaminant maistą. Pagalvokite apie kavą ir arbatą, ruošiamą iš aukščiausios kokybės filtruoto vandens. Pagalvokite, kiek daug jūsų receptų apima vandenį ir kokio puikaus skonio jie būtų naudojant filtruotą vandenį.

Ir pagalvokite, kokių priemaišų neteksite filtruodami vandenį. Verta atlikti tyrimus. Vandens mums reikia, kad gyventume, kodėl gi nepadarius savo vartojamo vandens geriausio ir kokybiškiausio, koks tik gali būti?

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)