Finansai

„Realco“ įsigijo sklypą Vilniaus Parodų g.

Viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtotojų Lietuvoje bendrovė „Realco“ įsigijo daugiau nei 2,4 ha žemės sklypą ir jame esančius statinius sostinės Parodų g. 1, kur norėtų vystyti gyvenamosios paskirties projektą.

„Šią Lazdynų vietą matome kaip idealią vystyti gyvenamosios paskirties projektus, pretenduojančius tapti prestižiniais. Tai lemia ypatinga aplinka arti gamtos ir Neries upės, nedidelis atstumas iki miesto centro, patogus susisiekimas su įvairiais miesto rajonais, išvystyta infrastruktūra. Be to, įsigytas žemės sklypas yra išties nemažas, kas visuomet yra mūsų prioritetas renkantis sklypus plėtrai“, – komentuoja „Realco“ vadovas Julius Dovidonis.

Įsigytame žemės sklype jau yra suprojektuoti gyvenamosios bei komercinės paskirties statiniai ir išduotas statybos leidimas, tačiau bendrovė ketina rengti naują projektą, pagal kurį planuotų vystyti tik gyvenamosios paskirties pastatus.

„Dirbsime prie naujo projekto koncepto, kuriam bus ruošiami ir derinami nauji projektiniai pasiūlymai. Procesas, žinoma, užtruks, tad kol kas dar anksti kalbėti apie galimas investicijas ar terminus“, – sako J. Dovidonis.

Bendrovė šiuo metu jau yra pradėjusi įgyvendinti keletą kitų prestižinės klasės būsto projektų Vilniuje. Metų pradžioje „Realco“ pranešė daug dėmesio skirianti Antakalnyje, Mildos g., vystomam prestižinės klasės projektui. Artimiausiu metu tikimasi gauti statybos leidimą ir pradėti kito prestižinio projekto – „Algirdo 3“ – Naujamiestyje statybas.

Iš viso „Realco“ šiemet rinkai tikisi pasiūlyti beveik 600 naujų butų, iš kurių apie 160 – prestižinės klasės. 

Realco“ šiuo metu rinkai siūlo būstus projektuose „Go Life“, „7 vakarai“ ir „Prie Vilnelės“.

Pranešimą paskelbė: Eglė Cibienė, UAB „Idea Prima”
„Realco“ įsigijo sklypą Vilniaus Parodų g.

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)