Namai

Renkantis baldus svarbu bent 6 dalykai

Apie ką kalbėsime, išduoda antraštė.Nieko nelaukdami pradedame nuo pirmojo punkto. 1. Paskirtis. Kokiam kambariui baldai yra skirti. Prieškambariui? Svetainei? O gal vaikų kambariui? Pastaruoju atveju turime gerą rekomendaciją: https://www.baldusale.lt/vaiku-kambarys. Čia ir komplektai, ir atskiri baldai, pavyzdžiui, miegamieji foteliai, pufai, spintelės…

Paskirtis susijusi su funkcionalumu. Tarkime, virtuvinis stalas neturėtų „bijoti“ karšto puodo. Kai daiktas atitinka praktinius lūkesčius, namuose ne tik jaukiau, bet ir patogiau.

2. Estetinis vaizdas. Aptariant šį punktą labai reikėtų paminėti komplektus. Pavyzdžiui, jei miegamajam iš karto perkate visą komplektą, tai kiekvienas baldas puikiai dera, todėl pasirinkimas lengvesnis. O ir pinigų sutaupote.

Estetika neatsiejama nuo asmeninio suvokimo. Todėl džiugu, kad rinkoje yra daug gaminių, atitinkančių vis kitokias dizaino kryptis. Nebus sudėtinga nei klasikos mėgėjams, nei ieškantiems modernumu (nei derinantiems šiuos du dalykus).

3. Visos šeimos nuomonė. Jeigu perkate baldus vaiko kambariui ir mažasis šeimos narys jau ne visai mažas, turbūt paisysite jo nuomonės. Jeigu sako, kad tamsaus rašomojo stalo nenori, tokio ir nesistengsite įsiūlyti, tiesa?

4. Kaina. Kad ir ką pirktume, tenka skaičiuoti. Jau rašyta, kad gera galimybė sutaupyti yra pirkimas ne po vieną baldą, o komplektais. Bet ne vien tai. Dar viena gera galimybė – apsipirkimas elektroninėje parduotuvėje (kurios adresą pateikėme pačioje pradžioje).

Puiki žinia: ne visada aukšta kokybę reiškia ir aukštą kainą. Bet jei sukirba mintis, ar verčiau sutaupyti kelis eurus, ar atseikėti daugiau ir gauti praktiškesnį variantą, tai labai tikėtina, kad antrasis pasirinkimas – tikslingesnis.

5. Praktiškumas. Neabejotinai svarbu, kad spintelė ar komoda būtų graži. Tačiau kas iš to begalinio dailumo, jei nėra praktiškumo? Pavyzdžiui, jei įsigysite gražią, bet pernelyg siaurą spintą, bus nepatogu sukabinti drabužius.

6. Kokybiškumas. Niekam nepatinka nuo trijų knygų linkstančios lentynos ar nuo prisėdimo girgždančios kėdės. Rinkdamiesi tokius daiktus tikimės, kad jie tarnaus ilgai.

Atnaujinant būstą tenka spręsti vieną kitą galvosūkį. Bet „Baldų salėje“ tai veikiau įdomu nei sudėtinga. Prireikus apstatyti patalpą, atsiranda daug galimybių. O jei šiuo metu remontuojate vaiko kambarį, asortimentas patiks ir jums, ir jam.

(Perskaityta per mėnesį: 9, iš jų šiandien: 1.)