Namai

Kaip pasirinkti stogo dangą?

            Šiais laikais yra tiek daug rūšių ir stilių stogo dangų medžiagų, kad išsirinkti tinkamą stogui gali būti tikrai sunku. Prieš priimdami bet kokį sprendimą, turite atsižvelgti į tai, kiek ilgai norite, kad jūsų stogas tarnautų, ar norite, kad jis papildytų namo dizainą, kokią kainą norite mokėti, ar jums labiau patinka ekologiški ir natūralūs produktai. Peržiūrėkite šį populiariausių stogo gaminių sąrašą. Kuris yra geriausias pasirinkimas jums?

            Medinės malksnos. Paprastai jie gaminami iš kedro, bet gali būti pagaminti ir iš kitų puvimui atsparių medžių, pavyzdžiui, raudonmedžio. Mediena suteikia natūralią išvaizdą, tačiau jos tarnavimo laikas trumpas ir reikalauja periodinės priežiūros. Plastikinis polimeras. Šios patvarios sintetinės stogo čerpės gali būti perdirbamos pakeitus. Jie turi mažai priežiūros. Molio plytelės. Pagaminti iš natūralaus molio, kūrenamo krosnyje, jie gaminami iš natūralių medžiagų, tačiau jiems pagaminti reikia daug energijos. Jie gali būti ilgalaikiai ir mažai prižiūrimi, tačiau trapūs ir gali sulūžti. Jie taip pat gana brangūs. Betoninės plytelės. Jie yra pigesni nei molio plytelės ir gali tarnauti ilgą laiką. Jie yra pagaminti iš natūralių medžiagų, tačiau jų gamybai reikia daug energijos. Metalas. Jis gali būti pagamintas iš plieno, aliuminio, vario arba cinko. Pakeitus metalą galima perdirbti, tačiau jo gamybai reikia daug energijos. Jo ilgaamžiškumas priklauso nuo medžiagos. Asfalto kompozicijos malksnos. Paprastai jie gaminami iš organinio popieriaus pluošto kilimėlio arba stiklo pluošto, impregnuoto asfaltu ir padengto mineralinėmis granulėmis. Jis nėra brangus, bet nėra nei labai patvarus, nei ekologiškas.

           Geros kokybės šiferinė stogo danga yra labai patvari ir bus geriau nei kitos stogo dangos medžiagos. Be to, stogo dangos šiferiai yra atsparūs ugniai, atsparūs vabzdžiams, grybeliams ir bet kokiems mikroorganizmams. Tai pati ilgaamžiškiausia natūrali statybinė medžiaga. Daugiau informacijos rasite čia https://stogulinija.lt/kiek-kainuoja-stogas/.

(Perskaityta per mėnesį: 3, iš jų šiandien: 1.)