Laisvalaikis

Savaiminio įdegio priemonės: kokias komponentais jos yra praturtintos?

Jei norite atrodyti itin patraukliai, tai, savaiminio įdegio priemonės yra vienas būtiniausių pirkinių. Tačiau taip pat nesunku pastebėti, kad šiandien šios priemonės sudaro kaip niekada didelį pasirinkimą. Taigi, svarbu rinktis ypač atsakingai. Visgi, tai, kam skirtas (veidui ar kūnui) gaminys ar po, kiek laiko susiformuos įdegis, nėra vieninteliai akcentai, kuriuos turėtumėte įvertinti pasirinkdami. Ne ką mažiau svarbu pasidomėti, kokiais vertingais komponentais gali būti praturtintos savaiminio įdegio priemonės. Apžvelkime dažniausius pasirinkimus. 

Vitaminai

Ypač dažnai įvairūs savaiminio įdegio gaminiai yra praturtinami tokiais vitaminais, kaip A, E arba D., kadangi būtent jie ypač švelniai puoselėja odą, ją maitindami, drėkindami, suteikdami jai stangrumo bei sveiko spindesio. 

Hialurono rūgštis

Nesunku pastebėti, kad graži, sveika, spindinti bei jaunatviškai atrodanti oda bus tik tuo atveju, jei jai netrūks įvairių komponentų ir hialurono rūgštis neabejotinai yra vienas jų. Nors ją gamina ir pats žmogaus organizmas, maždaug jau nuo 25 – ųjų gyvenimo metų, gamyba ima lėtėti, tad pirmenybę verta teikti hialurono rūgštimi praturtintoms priemonėms, o savaiminiam įdegiui skirtos, gali būti vienas tokių pasirinkimų.

Kokosų, makadamijų, alyvuogių, saldžiųjų migdolų, aliejai, alijošiaus ekstraktas

Nereikėtų nustebti ir pamačius, kad savaiminiam įdegiui išgauti skirti gaminiai, yra praturtinti bent vienu iš šių komponentų. Nereikia ir sakyti – visi norime džiaugtis ypač švelnia, minkšta ir, žinoma glotnia oda. Na, o bet kuris iš šių komponentų ir užtikrina tokį poveikį.

Taukmedžio sviestas

Dar vienas, taip pat dažnai sutinkamas komponentas, yra taukmedžio sviestas. Ši sudedamoji dalis pasižymi ne tik teigiamu, bet ir ypač įvairiapusiu poveikiu odai: ramina, drėkina, atnaujina bei aprūpina svarbiomis medžiagomis. 

Taigi, kaip matyti, savaiminio įdegio priemonės ne tik užtikrina, kad galėsite džiaugtis itin estetiškai bei patraukliai atrodančia oda – šių priemonių sudėtyje dažnai galima išvysti įvairių puoselėjančių komponentų: vitaminų, hialurono rūgšties, kokosų, makadamijų, alyvuogių, saldžiųjų migdolų aliejų ir t.t. Šie komponentai – ramina, drėkina, maitina, atnaujina odą, suteikia jai stangrumo bei spindesio. Na o, jei ir jūs norite įsigyti priemonių, praturtintų šiais, ypač vertingais komponentais, tereikia užsukti į https://garbane.lt/524-savaiminio-idegio-priemones.

(Perskaityta per mėnesį: 7, iš jų šiandien: 1.)