Finansai

Šiandien darbą pradeda naujasis „Pienas LT“ vadovas

Rekordiniai praėjusieji metai ŽŪK „Pienas LT“ šiemet atvedė į plėtros etapą ir pokyčius kooperatyvo valdyme. Birželio 6-ąją į generalinio direktoriaus pareigas paskirtas Audrius Skučas.

Pasak valdybos pirmininko Tomo Raudoniaus, kooperatyvui žengiant į naują etapą, valdybos siekis yra užtikrinti sklandžią kooperatyvo plėtrą ir ambicingų tikslų įgyvendinimą.

„Per artimiausius kelis metus numatyta ženkliai padidinti pieno perdirbimo apimtis, kuriant naujus produktus ir toliau stiprinant pozicijas pieno sektoriaus rinkoje. Atsirinkome veržlų savo srities profesionalą, nusiteikusį iššūkiams ir linkime jam kuo didžiausios sėkmės, vedant kooperatyvą pirmyn“, – sako Tomas Raudonius.

Naujojo „Pienas LT“ generalinio direktoriaus Audriaus Skučo teigimu, esminiai faktoriai, nulėmę apsisprendimą prisijungti prie kooperatyvo komandos yra įmonės veiklos unikalumas, pasaulinių eksporto rinkų galimybės ir perspektyvos jose bei tikėjimas kooperacijos idėja.

„Tapti „Pienas LT“ kooperatyvo naujo etapo dalimi mane motyvavo ne tik įmonės valdybos strateginė vizija bei kooperatyvo augimo planai, bet ir pati kooperacijos idėja, kuri yra pasiteisinusi pasaulyje ir turinti nemažai privalumų“, – teigia A. Skučas.

Daugiausiai dėmesio naujasis vadovas skirs valdybos iškeltų tikslų pasiekimui, bendram komandos darbui, kompetencijų ugdymui ir veiklos efektyvumui didinant įmonės veiklos apimtis.

Artimiausiais darbais A. Skučas įvardija susipažinimą su kolektyvu, vykdomais projektais ir investicijomis. „2023 metų biudžetas yra patvirtintas, o metai jau įpusėję, tad pirmumą teiksiu išanalizuoti faktinius pirmojo pusmečio veiklos rezultatus bei pristatyti galimas antrojo pusmečio tendencijas ir veiksmus verslo plano vykdymui“, – sako A. Skučas.

Audrius Skučas įgijęs veterinarijos gydytojo ir verslo vadybos išsilavinimą bei skirtinguose verslo sektoriuose sukaupęs daugiau nei 20 metų vadovavimo patirtį. 

Pranešimą paskelbė: Ernesta Razbadauskienė, ŽŪK „Pienas LT“
Šiandien darbą pradeda naujasis „Pienas LT“ vadovas

(Perskaityta per mėnesį: 7, iš jų šiandien: 1.)