Finansai

Šiaulių bankas ir toliau gerina taupymo sąlygas

Nuo balandžio 3 d. Šiaulių bankas vėl padidino terminuotųjų indėlių palūkanas ir šiuo metu, palyginus su kitais bankais, klientams siūlo konkurencingas sąlygas kaupti santaupas indėliuose, o terminuotųjų indėlių fiksuotų palūkanų pasiūlymas skirtingiems laikotarpiams, šios dienos duomenimis – vienas patraukliausių tarp bankų. Bankas pakėlė visų terminų indėlių palūkanų normas, o ypač patrauklios sąlygos siūlomos taupantiems ilgam laikui.

„Pastebime, kad klientų susidomėjimas indėliais pastaruoju metu vis auga, todėl nesustojame ir toliau geriname taupymo sąlygas. Laikomės strategijos išsiskirti iš kitų Lietuvoje veikiančių bankų aukštomis indėlių palūkanų normomis, todėl laipsniškai jas geriname“, – teigė Šiaulių banko taupymo ir investavimo projektų grupės vadovė Aušrinė Vilimavičiūtė.

6 mėn. trukmės indėlio „Plius“ (neatšaukiamo) fiksuotos palūkanos padidintos iki 2,25 proc., 1 metų trukmės indėlių norma dabar siekia 3 proc., o sudarant indėlį 3 metų ir ilgesniam laikotarpiui – 3,5 proc. Sudarius standartinio terminuotojo indėlio sutartį 3 mėn. bus mokamos 1,5 proc. fiksuotos palūkanos, už 6 mėn. – 2 proc. Už populiariausio 1 metų trukmės indėlius Šiaulių bankas mokės 2,5 proc. fiksuotas palūkanas, o už 2 metų ir ilgesnio termino indėlius – 3 proc. (mažiausia indėlio suma 100 Eur, klientams suteikiama galimybė rinktis palūkanų išmokėjimo periodiškumą ir tai neturi įtakos palūkanų normų dydžiui).

Be to, už terminuotuosius indėlius ir indėlius „Plius“ sudaromus interneto banke, kurių trukmė 1 metai ir daugiau, Šiaulių bankas taikys 0,05 proc. fiksuotų palūkanų priedą. Už terminuotuosius indėlius sudaromus padalinyje, senjorams nuo 65 metų bus taikomas 0,10 proc. fiksuotų palūkanų priedas.

Pasak finansų ekspertės, vis daugiau gyventojų supranta, kad ilguoju laikotarpiu laikant laisvas lėšas einamojoje sąskaitoje nuostolis neišvengiamas, nes pinigai nuvertėja. „Gyvename dviženklės infliacijos laikotarpiu, todėl ypač svarbu pasirinkti tinkamus taupymo ir investavimo įrankius lėšoms sukaupti, užauginti ar įdarbinti. Terminuotasis indėlis yra patogi ir saugi priemonė klientams, kurie visiškai nelinkę prisiimti jokios rizikos“, –  pabrėžė A. Vilimavičiūtė. 

2022 m. Šiaulių banko indėlių portfelis per metus augo 4 proc. (114 mln. eurų) ir metų pabaigoje siekė beveik 2,8 mlrd. eurų. Terminuotųjų indėlių portfelis padidėjo 12 proc. arba 104 mln. eurų.

Apie Šiaulių banką

1992 m. įsteigtas AB Šiaulių bankas – didžiausias lietuviško kapitalo bankas, stabiliai ir nuosekliai augantis finansinis partneris, ypatingą dėmesį skiriantis verslo finansavimo ir vartojimo finansavimo sprendimams. Šiaulių bankas klientus aptarnauja 37-iuose Lietuvos miestuose. Banko akcijos įtrauktos į NASDAQ biržos Baltijos Oficialųjį prekybos sąrašą.

Pranešimą paskelbė: Mindaugas Biliauskas, UAB Headline agency

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)