Finansai

Šiaulių bankas tęsia bendradarbiavimą su šiandien prasidedančiu Pažaislio muzikos festivaliu

Jau eilę metų Šiaulių bankas remia didžiausią Lietuvoje klasikinės muzikos šventę – Pažaislio muzikos festivalį ir prisideda finansiškai prie jo organizavimo ir viešinimo. Net 27-ą vasarą savo erdves atversiantis renginys, šiemet kviečia klausytojus į 36 koncertus, kuriuose garsiausi muzikos pasaulio vardai iš 17 šalių bei Lietuvos, aktualiausi pasaulinėse scenose pristatyti kūriniai ir nauji vardai bei debiutai.

„Tokią rėmimo kryptį esame pasirinkę neatsitiktinai, – sako Šiaulių banko Pardavimų, rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorius Paulius Pocius, – Pažaislio muzikos festivalis kas vasarą kviečia klausytojus pažinti klasikinės muzikos grožį bei įvairovę, laužydamas šiam žanrui priskiriamus stereotipus, nes, pasak festivalio vizijos, klasikinė muzika šiame festivalyje yra be frako, t. y. atvira ir prieinama kiekvienam norinčiam. Mums tai yra pažįstama vizija, patys kasdien siekiame laužyti banko „institucinį“ įvaizdį, būdami arčiau klientų, kad ir kur jie bebūtų“, – sako Paulius Pocius.

„Tai, kad Pažaislio muzikos festivalis jau dvidešimt septintą vasarą gali Lietuvos publikai pristatyti geros muzikos projektus ir atlikėjus iš įvairiausių pasaulio šalių, didele dalimi lemia ištikimų festivalio rėmėjų indėlis. Šiaulių banko ir festivalio partnerystė trunka eilę metų, ir tai liudija atsakingą banko požiūrį į kultūros puoselėjimą šalyje“, – apie partnerystę kalbėjo Pažaislio muzikos festivalio direktorė Giedrė Mikaitienė.

Pirmieji koncertai prasideda jau šiandien, birželio 3 d., todėl norintys apsilankyti, turėtų nedelsti. Šių metų festivalio programa skelbiama Pažaislio muzikos festivalio svetainėje.

Apie Pažaislio muzikos festivalį

Didžiausias klasikinės muzikos festivalis Lietuvoje, nuo 1996 metų rengiamas ryškiausiame barokinio stiliaus Pažaislio vienuolyno ansamblyje bei įvairiose Kauno ir šalies erdvėse. Visą vasarą vykstančio festivalio metu suorganizuojama apie 40 koncertų, kuriuose apsilanko daugiau nei 25 000 klausytojų. Festivalio žanrų įvairovė kiekvienam klausytojui leidžia atrasti klasikinės muzikos grožį – koncertuose galima išgirsti tiek kamerinės ar simfoninės, tiek eksperimentinės ar elektroninės muzikos.

Apie Šiaulių banką

1992 m. įsteigtas AB Šiaulių bankas – didžiausias lietuviško kapitalo bankas, stabiliai ir nuosekliai augantis finansinis partneris, ypatingą dėmesį skiriantis verslo finansavimo ir vartojimo finansavimo sprendimams. Šiaulių bankas klientus aptarnauja 37-iuose Lietuvos miestuose. Banko akcijos įtrauktos į NASDAQ biržos Baltijos Oficialųjį prekybos sąrašą.  

Pranešimą paskelbė: Mindaugas Biliauskas, UAB Headline agency

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)