Transportas

Siuntiniai Lietuva – Anglija maršrutu

lietuva anglijaVykdantys tarptautinį siuntinių gabenimą neretai susiduria su aukštų kainų problemomis, todėl čia yra itin svarbus reikiamo vežėjo pasirinkimas. Ne paslaptis, jog nemažai mūsų tautiečių įvairių apimčių krovinius siunčia tiesiog naudodamiesi kurjerių paslaugomis, o šiuo metu siuntiniai Lietuva – Anglija maršrutu yra dar dažnesni negu anksčiau, todėl svarbu, jog renkantis būtų atsižvelgiama ne tik į kainą, bet ir gebėjimą saugiai pargabenti krovinį.

Pasirinkimas siuntinius gabenti oro paštu yra gana skubotas, nes čia būtina apžvelgti galimus minusus. Tikriausiai pastebėjote, jog skrydžių metu dažnai dingsta bagažas, todėl verta atkreipti dėmesį ir tai, jog siuntiniai šiuo atžvilgiu yra gabenami lygiai tokiomis pačiomis sąlygomis. Šiuo būdu siunčiant siuntas, jūs galite patirti nemažai nuostolių, nes yra didelė tikimybė, kad ne tik jūsų siuntinys dings, bet ir nedingus, jis gali būti tiesiogine to žodžio prasme „apšvarintas“. Juk spaudoje ne kartą esame girdę, o ir iš vaizdo įrašų internate galime teigti, jog toks gabenimas yra greitas, tačiau nesaugus. Kalbant apie nesaugumą, tai ir čia matome aiškią tendenciją, jog tam tikros skrydžių bendrovės nesirūpina savo klientų gabenamu turtu.

Kas liečia kurjerių paslaugas, tai verta pastebėti, jog dažniausiai jų kainos priklauso nuo siuntinio dydžio bei svorio. Suprantama, kad kuo jis didesnis, tai kaina bus aukštesnė nei įprastai. Su privačių siuntų pervežimo paslaugas teikiančių įmonių pagalba jūs galite net ir didelių apimčių krovinius gabenti kur kas pigiau. Šiuo atveju net ir į svetimą šalį siunčiant kažką, jūs galite būti užtikrinti, jog krovinys saugiai pasieks galutinį tašką, nes kalbant apie neigiamus atsiliepimus – šios bendrovės jų turi kur kas mažiau nei aukščiau minėti siuntų gabentojai, tad jeigu jums reikalingas siuntos gabenimas tarkim maršrutu Lietuva – Anglija, tai galite neabejoti, jog pasinaudoję šių vežėjų paslaugomis, tikrai nenusivilsite jų aptarnavimu bei siuntų pristatymo kokybe.

Jeigu bijote savo siuntą palikti vieną, tai turite žinoti, jog minėtos siuntų vežėjų tarnybos neretai užsiima ir keleivių vežimu. Tokiu atveju jūs turite galimybę patys keliauti į reikiamą šalį stebėdami savo krovinį, o tokiu atveju ir pakeliauti galite už tą pačią sumą. Tai būtų išties puikus pasirinkimas jeigu tuo pat metu norėtumėte kažkam kažką perduoti ir tuo pačių pakeliauti po kitas šalis.

(Perskaityta per mėnesį: 67, iš jų šiandien: 1.)