Transportas

Siuntų gabenimas iš užsienio

lietuva anglijaNe vienas studijas baigusių jaunuolių ieško darbo svetimose šalyse, todėl nenuostabu, jog kelionių maršrutas Anglija – Lietuva tampa toks populiarus. Kaip bebūtų, nes visada šiuo maršrutu vyksta tik keleivių vežimas, nes ši šalis yra patraukli ir tuo, jog čia nemaža dalis tautiečių apsiperka elektroninėse parduotuvėse. Ką reikėtų žinoti apie siuntinius būtent iš šios šalies ir kuo naudingos muitinės tarpininko paslaugos?

Nemažai Anglijos elektroninių parduotuvių turi ribotus pristatymo išteklius, todėl dažnai matome, jog kai kurios iš jų nevykdo tarptautinio prekių pristatymo. Ką šiuo atveju reikėtų daryti mūsiškiams, jog prekes  būtų galima gauti į Lietuvą už mažą kainą?

Ne paslaptis, jog siuntimo išlaidos siunčiant į svetimą šalį būna nemenkos, todėl logiška, jog prie galutinės sumos pridėtas pristatymo mokestis mus išgąsdina ir verčia susimąstyti ar tikrai verta pirkti pasirinktoje užsienio parduotuvėje. Tikrai nereikėtų baimintis aukštų kainų, nes sprendimų kaip pigiau apsipirkti tikrai yra. Viena pagrindinių išeičių yra kooperuotis į grupinius užsakymus, nes tada jūsų pristatymo mokestis bus dalinamas į lygias dalis, kiekvienam kartu užsisakiusiajam ir šis būdas ko gero vienas populiariausių šiuo metu. Žinoma, turi būti viena sąlyga – el. parduotuvė turi suteikti galimybę prekes gauti net ir į kitą šalį t.y. jeigu ji yra Anglijoje, tai turi būti galimybė prekes gauti į Lietuvą.

Apsiperkant angliškose el. parduotuvėse, didžiausią problemą pastebime tada kai tenka įrašyti pristatymo adresą ir tada matome, jog prekės gali būti siunčiamos tik Anglijos ribose. Ką tokiu atveju daryti? Būtent dėl to reikėtų kreiptis į siuntinių gabenimo įmones ar privačius asmenis, kurie gali jūsų prekes parvežti į mūsų šalį. Tai reiškia, jog už atitinkamą mokestį, jūs galite gauti prekes, net jeigu jos nėra pristatomos į Lietuvą. Tokiu atveju, jums tiesiog reikės nurodyti reikiamą adresą Anglijoje, kurį jums duos jūsų prekes pervežantis asmuo ar įmonė ir pardavėjas tiesiog minėtoje šalyje pristatys prekes nurodytu adresu, o pervežėjui liks jas pargabenti į Lietuvą. Šių siuntų gabenimo įmonių privalumas yra tas, jog jos suteikia galimybę gabenti net ir didelius krovinius, o kainos santykis tikrai yra labai mažas.

Jeigu jus domina siuntinių gabenimas maršrutu Lietuva – Anglija ar atvirkščiai, tai patariame negaišti laiko ieškant konkrečių parduotuvių, kurios suteikia tarptautinio pristatymo galimybę. Tiesiog pasinaudokite privačių siuntų gabenimo paslaugas teikiančiomis įmonėmis ir apsipirkite bet kur!

(Perskaityta per mėnesį: 117, iš jų šiandien: 1.)