Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Automobilio remontas, kai laiku neprijungiama diagnostikos įranga ir neatliekama kompiuterinė diagnostika

automobilio gedimas

automobilio gedimasDabar, kai į Lietuvą atkeliavo tikra žiema, automobilių savininkai patyrę tikrus išbandymus. Daug žmonių kartojo, kad pasiilgo tos tikrosios žiemos, kai lauke pilna sniego ir lauke taip šalta, kad reikėtų vėl prisiminti kur gi padėjome mes savo pirštines. Taip ilgai laukta žiema atėjo ir atėjo su trenksmu, lauke taip šalta, kad net rūkantys eina rėčiau į lauką parūkyti. Labiausiai tokia netikėta žiema nesidžiaugia netvarkingų transporto priemonių savininkai. Vis delsdami patikrinti savo automobilį su diagnostikos įranga jie susipažino kokios problemos gali būti atėjus šaltukui.

Laiku neatlikus automobiliui kompiuterinės diagnostikos ir nepašalinus nesklandumų automobilyje atsiranda nemažai gedimų. Dėl prastai veikiančių mechanizmų ir esant šaltam orui, automobiliai gali neužsivesti. Dažniausiai tai yra akumuliatorių problema, todėl prieš žiemą juos geriausiai patikrinti su tam skirta įranga, kuri matuoja elektros impulsus. Matuojant svarbu vienu metu nenaudoti kitų elektrą naudojančių prietaisų automobilyje, o kitu metu naudoti jų kaip galima daugiau, tai gali būti apšvietimo elementai, radijas, kondicionierius ir kitos elektrą naudojančios priemonės. Jeigu įtampa neatitinka normos ribų, diagnozė yra tik viena – laikas keisti automobilio akumuliatorių.

Bet čia tik viena iš problemų, kurių automobilių savininkai patyrė nepatikrinę automobilio su diagnostikos įranga ir laiku neatlikę kompiuterinės diagnostikos. Atšalus orams variklio darbas yra kur kas sunkesnis, kadangi visi skysčiai sušalo ir jų judėjimas sulėtėja. Kai lauke termometras perkopia daugiau nei –20 laipsnių šalčio ribą, sunkiausiai užsikuria automobiliai, kurie turi dyzelinius variklius. Bet esant tokiems šalčiams suledėja ir sustingsta kiti automobilyje esantys mechanizmai. Dažniausiai šios problemos neįmanoma išvengti, bet ją gali padėti išvengti ilgiau užkurtas variklis. Jeigu žiemą, o ypač jeigu lauke drėgna, su automobiliu važiuojate trumpus atstumus, tai pasistenkite ilgiau pastovėti užvedus variklį ar atvažiavus į reikiamą vietą, tokiu būdų variklio skleidžiama šiluma džiovins aplinkui esančius mechanizmus.

Skirkite daugiau laiko automobilio priežiūrai prieš ateinant žiemai. Taip sutaupysite daugybę laiko, nepatirsite be reikalingo streso ir neišleisite pinigų papildomai priežiūrai ar tam tikrų automobilių komponentų atnaujinimui. Prieš artėjant žiemai, užsiregistruokite apsilankymui servise. Automobilių remonto specialistai su diagnostikos įranga patikrins variklį, visus saugos elementus, tokius kaip anti praslydimo sistema ir kitas, kurios yra naudingos žiemą ir leis jums saugiau jaustis vairuojant jūsų transporto priemonę.

(Perskaityta per mėnesį: 59, iš jų šiandien: 1.)