Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

OnePlus One – išmanusis telefonas dvigubai pigiau

oneplus one

Oneplus one – itin plonas telefonas už patrauklią kainą

oneplus oneKiekvienam reikalingas išmanusis telefonas. Tačiau kai technologijos tokios pažengusios, o konkurencija išmaniųjų telefonų rinkoje pasiekė viršūnę, kiekviename išmaniajame jau egzistuoja visos funkcijos, kurių gali prireikti šių laikų žmogui. Jų yra tiek daug, jog daugelio mes net nenaudojame. Kiekvienas telefonas turi aukštos kokybės kamerą, ekraną, gali kokybiškai įrašinėti garsą, groti muziką. Tad kas tuomet įgyja prasme šiuolaikinėje telefonų rinkoje? Kadangi sunku išrasti naujų vartotojui reikalingų funkcijų, didesnę prasmę įgyja telefono kaina, svoris bei dydis. Ir būtent šiais kriterijais išsiskiria Oneplus siūlomi išmanieji telefonai.

 

Oneplus – itin ploni išmanieji telefonai

oneplusOneplus telefonai išsiskiria daugybe bruožų, kuriais jie pranoksta kitus naujosios kartos išmaniuosius telefonus. Visų pirma – jie itin ploni. Kadangi beveik visą išmaniojo telefono paviršių sudaro ekranas, skirtingai pagal poreikius kiekvienas gali išsirinkti sau tinkantį dydį. Tad Įrenginio ilgis ir plotis praranda prasmę: juk visiškai nesunku sukurti tiek mažą, tiek didelį įrenginį. Vieni mėgsta daug skaityti ar žaisti video žaidimus – tuomet geriau rinktis didesnį telefoną, nes atitinkamai jis bus didesniu ekranu. Kitiems vartotojams didelis ekranas nėra toks reikalingas, todėl renkasi mažesnį, lengvai telpantį į kišenę. Visai kas kita – įrenginio storis. Kad ir kokio dydžio telefoną pasirinktumėte, Oneplus nustebins jus savo plonumu. Pavyzdžiui Oneplus one modelio storis nesiekia net 9 milimetrų. Tad nesvarbu kurį modelį išsirinksite, jis bus plonas ir svers tiek nedaug, jog net nepajusite jo savo kišenėje.

 

Oneplus One kaina – prieinama kiekvienam

oneplus one kainaKitas išskirtinis Oneplus One bruožas – žema kaina. Ir tai tikrai nereiškia prastos kokybė. Oneplus One – ilgaamžiški telefonai, kuriems suteikiama garantija, o savo galingumu jie ne tik neatsilieka, bet ir lenkia gerai žinomus išmaniuosius telefonus. Kadangi Oneplus neskiria tiek daug dėmesio reklamai, šie įrenginiai yra pigesni už gerai žinomų firmų siūlomus, o jų kokybė nuo to visiškai nenukenčia. Jei esate praktiškas žmogus jus neabejotinai sudomins naujausio šios įmonės produkto – Oneplus One kaina, kuri yra prieinama kiekvienam. Pasirinkdami šios firmos įrenginį sutaupysite krūvas pinigų, kuriuos kiti sumokės vien už gerai išreklamuotą vardą.

 

Apibendrinus galima teigti, jog funkcijų atžvilgiu išmaniuosius telefonus tobulinti sunku, nes visos reikiamos funkcijos jau išrastos. Taip pat ir telefono dydis po truputį pradeda prarasti reikšmę, nes šiais laikais galima pagaminti kone bet kokio dydžio telefono modelį pagal jūsų poreikius. Vieni svarbiausiu kriterijų, pagal kuriuos išmaniesiems telefonams vis dar yra kur tobulėti – įrenginio kaina, plonumas bei svoris. Oneplus one kaina neabejotinai jus sudomins, o nusipirkę šį įrenginį, net nejausite jo savo kišenėje.

(Perskaityta per mėnesį: 172, iš jų šiandien: 1.)