darbo stalai
Pirkiniai,  Verslas

Darbo stalai – jų pasirinkimo niuansai

darbo stalaiTikriausiai ne kartą teko sėdėti prie ne itin patogaus ar ankšto stalo. Tuomet, ko gero, puikiai suprantate, kad tokiomis sąlygomis dirbti ar mokytis po kurio laiko būna tiesiog nebeįmanoma. Tokiu atveju tenka keisti vietą, ieškoti kito patogaus kampelio. Kita vertus, kokybiški ir tinkamai parinkti darbo stalai padeda išvengti visų šių situacijų.

Tenka pripažinti, jog geriausia vieta darbui – patogus ir erdvus stalas. Būtent tokio sprendimo ir reikia ieškoti naujų patalpų įrengimo metu. Net ir tuomet, kai pajaučiate, jog dabartinė darbo vieta netenkina taip, kaip anksčiau, aktualu ir dažnai rekomenduojama atnaujinti jos aplinką. Aplinka gali būti kur kas patogesnė ir produktyvesnė, jei joje tinkamai suderinsite visus biuro baldus. Tačiau nepakanka įsigyti darbo stalo, svarbu iš pradžių tinkamai jį pasirinkti. Ne visi stalai yra vienodi, todėl lygiai taip pat nevienodai jie ir tarnaus.

Kad stalas darbo aplinkoje būtų pasirinktas tinkamai, svarbu atkreipti dėmesį į patalpos išmatavimus, jos apšvietimą, išprojektavimą ir kitus patalpos veiksnius, lemiančius vieno ar kito gaminio pasirinkimą. Dažnai būtent nuo patalpos priklauso, kokie darbo stalai turi būti pasirinkti. Ir tai ne vien interjero suderinamumo klausimas, bet ir apšvietimo, prieigos prie elektros lizdų niuansai. Projektuoti biuro baldų išdėstymą reikia atsakingai, kadangi būtent nuo to priklauso pačių baldų pasirinkimas ir jų komplektavimas.

Tinkamas baldų pasirinkimas – tik pirmasis etapas. Vien žinoti, kokių baldų reikia, nepakanka. Juos, žinoma, reikia ir įsigyti, o tai padaryti nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Viskas atsiremia į pinigus. Tai reiškia, jog nauji ir kokybiški baldai iš žinomų gamintojų kainuos didžiulius pinigus, tuo tarpu ekonomiškesnį pasiūlymą gali pasiūlyti mažiau žinomi gamintojai su įprastų biuro baldų pasirinkimo pasiūlymais. Bet kuriuo atveju viskas priklauso nuo biudžeto ir siekių.

Pasirinkti tinkamus baldus gali būti kur kas sunkiau, nei manoma. Kad darbo stalai, kėdės ir lentynos tarnautų tinkamai, aktualu ir būtina susipažinti su visais patalpos išplanavimo niuansais ir darbuotojų lūkesčiais. Tik tuomet pavyks užtikrinti tinkamas sąlygas darbuotojams ir daug žadančius jų darbo rezultatus.

 

(Perskaityta per mėnesį: 83, iš jų šiandien: 1.)