Lėktuvų bilietai į Daniją
Laisvalaikis

Keisčiausios Danijos vietos ir renginiai

Lėktuvų bilietai į DanijąPigių skrydžių bendrovės beveik nuolatos gali pasiūlyti itin patrauklių skrydžių į Daniją visais metų laikais, todėl čia apsilankyti turėtų kiekvienas kelionių mėgėjas. O kad apsilankius šioje šalyje būtų įdomiau ir smagiau, siūlome susipažinti su keisčiausiomis ir neįprasčiausiomis vietomis bei veiklomis, kurios vyksta Danijoje.

– Susitikimas su šimtais Kalėdų senelių. Kiekvieną liepą Bakken parke vyksta Kalėdų senelių susibūrimas. Nuo pat 1957 metų ši šventė iki šiandien išlikusi labai svarbi šaliai ir turistams, kurie atvyko į Daniją. Tik įsivaizduokite vaikų džiaugsmą pamačius tiek senelių!

– Rubjerg Knude švyturys yra labai garsi turistinė atrakcija, nes metai iš metų šis neveikiantis švyturys pamažu grimzda į smėlį.

– Danijoje yra ryklių centras, kuriame plaukioja daugybė tropinių ryklių. Čia apsilankę matysite net gi jų pasirodymus, kadangi tai vienintelis Europos akvariumas, kuriame rykliai yra dresuojami.

– Be Sidnėjaus būtent Danijoje yra aktyvios ekskursijos tiltais. Tai adrenaliną sukeliantys pasivaikščiojimai po įvairius tiltus skirtinguose aukščiuose.

– Labirintija – tai labirintų parkas, kuriame gausu skirtingų labirintų vaikams ir ne tik. Šiuose soduose galima ieškoti išėjimo iš labirinto ir net gi susirengi pikniką.

– Danijoje nuo 2014 metų organizuojamas Spalvų Bėgimas. Tai 5 km trasos įveikimas visiems dalyviams į orą šaudant įvairiausių spalvų dulkes. Stebint iš šono tai atrodo lyg žmonių gausa pačioje vaivorykštėje, o pačiam dalyvaujant bėgime turbūt smagumas pakyla kelis kartus daugiau.

– Pamatykite Svend Wiig Hanseno milžiniškas skulptūras, saugančias Danijos vakarinį krantą. Tai populiarus turistinis taškas, o keturių ant kranto sėdinčių milžinų skulptūros atrodo neįtikėtinai.

– Raskite fosilijų gabaliukų Mons Klint vietovėje. Čia ne tik nuostabaus grožio gamta, bet ir puikus paplūdimys, kuriame vis atplaukia vienas kitas fosilijų gabalėlis.

Domina pigūs lėktuvų bilietai į Kopenhagą, Daniją? Nepraleiskite progos nukeliauti į šią didingą šalį dar šį pavasarį ir susipažinti su nuostabiausiomis jos vietomis.

(Perskaityta per mėnesį: 71, iš jų šiandien: 1.)