serviso įranga
Technologijos

Serviso įranga – rinktis pagal kokybę, o ne pagal kainą

Kaip ir kiekvienoje srityje, taip ir su serviso įranga – geriausia rinktis geriausią! Tačiau mūsų dabartinėje visuomenėje šis prioritetas retai kada tampa pagrindiniu. Dažniausiai jis yra nustumtas į antrą, į trečią ar dar tolimesnę vietą. Todėl, kad mes pripratę esame prie kitokių kriterijų, kurie kartais nuvilia, tačiau mes vis dar kokybės nevertiname taip, kaip turėtumėme.

Daugeliui pagrindinis kriterijus, pagal kurį renkasi pirkti vieną ar kitą produktą, yra kaina. Šis prioritetas ilgai buvo pirmoje vietoje, tačiau po truputi daugelis į kokybę vis žiūri atidžiau. Dažniausiai pasikeičia nuomonė dėl to, kad retais atvejais kaina atspindi kokybę. Taip ir su serviso įranga, pigi įranga, prietaisai ir įrankiai dažniausiai būna nekokybiška, todėl ir kaina būna gerokai mažesnė.

serviso įrangaTa serviso įranga, kuri yra brangesnė už kitus tuos pačius įrenginius, beveik visais atvejais būna kokybiškesnė. Taip yra dėl to, kad pagaminti kokybišką įranga yra brangiau, reikalauja daugiau darbuotojų laiko ir užima daugiau laiko ją sukurti. Todėl galutinė produkto kaina ir būna didesnė. Brangiau ją pagaminti yra dėl to, kad tokia serviso įranga yra gaminama iš kokybiškų medžiagų, jos daromas praktiškesnė ir patogiau valdomos, turi daugiau funkcijų. Visi šie aspektai ir paskatina galutinės kainos padidėjimą.

Žinoma, renkantis serviso įrangą reikia atsižvelgti ir į kitus aspektus. Vienas iš tokių – pritaikomas praktikoje. Kitaip sakant, ar serviso įranga turi pakankamai funkcijų, kurių jums reikia. Turite savęs paklausti – ar perkama įranga tikrai pateisins jūsų lūkesčius; ar tikrai to ieškojote; ar ateityje perkama serviso įranga dar bus tinkama, ar visgi geriau pirkti technologiškai pažangesnę. Turėdami į visus šiuos klausimus reikiamus atsakymus, priimkite sprendimą, kuris jūsų manymu bus geriausias.

Taigi, labiausiai būsite patenkinti tada, kai serviso įranga bus pirkta ne pagal kainos prioritetą, kuris buvo pirmoje vietoje, o pagal kokybę. Kadangi tik kokybiška servisų įranga gali atitikti šiuo metu keliamus pačius aukščiausius reikalavimus, kurie yra būtini dirbant su serviso įranga. Todėl pirkdami įrangą, kuri reikalinga servisui, didžiausią dėmesį kreipkite į kokybę, o tik vėliau į kainą.

(Perskaityta per mėnesį: 96, iš jų šiandien: 1.)