Finansai

„Stena Line“ pradeda naują krovinių vežimo maršrutą iš Dublino į Birkenhedą (Liverpulį)

Švedijos keltų bendrovė „Stena Line“ patvirtino planus nuo 2024 m. vasario vidurio pradėti teikti naują krovinių vežimo paslaugą tarp Dublino ir Birkenhedo (Liverpulio). Pradžioje maršrutas tarp šių dviejų miestų bus mažiau intensyvus – iš Dublino anksti ryte išplauks vienas laivas, o vakare iš Birkenhedo grįš atgal.

Bendrovė Stena Line“ jau vykdo reisus iš Dublino uosto ir Birkenhedo, o ši nauja paslauga papildys esamus maršrutus iš Dublino į Holihedą ir iš Belfasto į Liverpulį. Šiuo metu bendrovė yra laivų išdėstymo galimybių vertinimo etape, tam kad siūloma paslauga galėtų įsigalioti laiku.

„Pradėjus teikti naują krovinių vežimo paslaugą tarp Dublino ir Birkenhedo, užtikrinamas svarbus prekybos maršrutas Jungtinės Karalystės ir Airijos koridoriuje ir dar labiau sustiprinamos mūsų pozicijos Airijos jūroje. Dabar „Stena Line“ vykdys du maršrutus iš Dublino ir Birkenhedo uostų, kur bus įkurti svarbūs logistikos centrai, jungiantys krovinių srautus visoje Airijos jūroje ir užtikrinantys efektyvesnį uosto naudotojų darbą“, – sakė „Stena Line“ generalinis direktorius Niclasas Mårtenssonas.

„Airijos ekonomikai labai svarbu, kad tiesioginiai laivybos maršrutai iš Dublino uosto į Jungtinę Karalystę būtų prieinami ir konkurencingi. Džiaugiamės galėdami pasveikinti naująjį „Stena Line“ maršrutą Dublinas-Birkenhedas, kuris suteikia rinkai daugiau pasirinkimo galimybių“, – teigė Dublino uosto bendrovės generalinis direktorius Barry O’Connell.

Tai bus jau septintasis „Stena Line“ maršrutas Airijos jūros regione ir papildys jau esamus maršrutus: Belfastas-Kernryanas, Belfastas-Heišemas, Belfastas-Liverpulis, Dublinas-Holihedas, Rosleras-Fišgardas ir Rosleras-Šerbūras.

„Pratęsus veiklos sutartį su „Peel Ports“ Birkenhede ir išplėtus veiklą Dublino uoste, šis maršrutas dar kartą įrodo mūsų įsipareigojimą regiono klientam. Esame įsitikinę, kad jis bus sėkmingas, nes suteiks tiesioginę prieigą prie Jungtinės Karalystės, Airijos ir Europos“, – pridūrė N. Mårtenssonas.

Stena Line – viena iš pirmaujančių Europos keltų bendrovių, gabenanti 6,5 mln. keleivių 39 laivais 17 maršrutų Šiaurės Europoje ir kasmet surengia 27 000 reisų.

Apie „Stena Line“:

„Stena Line“ yra viena iš pirmaujančių Europos keltų bendrovių, turinti 39 laivus ir 17 maršrutų Šiaurės Europoje, kasmet vykdanti 27 000 reisų. „Stena Line“ yra svarbi Europos logistikos tinklo dalis ir kuria naujus intermodalinius krovinių vežimo sprendimus, derindama vežimą geležinkeliais, keliais ir jūra. Be to, „Stena Line“ atlieka svarbų vaidmenį Europos turizmo srityje, vykdydama intensyvią keleivių vežimo veiklą. Bendrovė priklauso šeimai, buvo įkurta 1962 m., o jos pagrindinė būstinė yra Geteborge. Bendrovėje „Stena Line“ dirba 5 900 darbuotojų, jos metinė apyvarta siekia 17 mlrd. kronų.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR, UAB

„Stena Line“ pradeda naują krovinių vežimo maršrutą iš Dublino į Birkenhedą (Liverpulį)

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)