Namai

Su Dovre ketaus krosnele žiemos speigas nebaisus!

Nr3Krosnelė – puikus šilumos šaltinis ir interjero akcentas. Krosnelės puikiai dera tiek klasikiniame, tiek ir moderniame interjere, kadangi jų asortimentas šiais laikais ypač platus.

Modernios krosnelės Dovre žavi elegancija, grakščiomis linijomis, modernumu. Tai puikus įrodymas, kaip tobulai suderinami grožis ir naudingumas. Pavyzdžiui, Sense serijos krosnelės yra puikus elegancijos ir šilumos derinys. Tai – 2014 metų sezono naujiena. Pagal savo poreikius galėsite pasirinkti krosnelę su mažesnėmis arba didesnėmis kojelėmis, išskirtinio dizaino stovu, su šoniniais stiklais arba be jų. Neretam krosnelės asocijuojasi su trumpu degimo laiku ir tuo, kad reikia nuolat pridėti malkų ar kito kuro, kad krosnelė kūrentųsi. Tokią poziciją paneigia Tai 45 serijos ketaus krosnelės Dovre, kadangi jų kūrenimosi laikas siekai net 36 valandas! Degimo intensyvumas reguliuojamas termostatu. Astro 2 krosnelių serija suteiks galimybę pasirinkti, kokios paviršiaus apdailos pageidaujate: stiklo, juodai dažyto lakštinio plieno ar suomiško muilo akmens. Tuo tarpu Ketaus krosnelės Dovre Astro 3 išsiskiria prizminiu šoniniu stiklu, kuris jas daro ypač patraukliomis. O Astro 4 serijos krosnelėms būdingas išskirtinumas – plokšti šoniniai stiklai. Alegro Sonata serijos krosnelės yra labai aukštos kokybės ketaus, kūrenamos malkomis ir jungia savyje geriausias Dovre krosnelių savybes. Trokštate išskirtinio dizaino, nedidelės, tačiau galingos krosnelės? Rinkitės Prelude serijos produkciją, pasižyminčią tokiomis savybėmis kaip puikus liepsnos vaizdas, stiklo valymo sistema, aukštas efektyvumas, itin švarus antrinis degimas, patogiai išimama peleninė ir pan. Ketaus krosnelių Dovre 350–360 serija patvirtina, kad ketus idealiai tinka ir šiuolaikinio, modernaus dizaino krosnelėms, todėl vykite šalin mintis, kad ketus – tai senovinių, klasikinių krosnelių gamyboje naudojama medžiaga. Šios serijos krosnelės nustebins modernumu ir universalumu, nes puikiai prisitaikys bet kokio stiliaus interjero. Viena populiariausių Europoje Dovre krosnelių – Dovre 525, atspindinti minimalistinį skandinavų dizainą.

Vintažinės krosnelės Jus nukels į retro stiliaus laikus. Vintage 30 ketaus krosnelės Dovre pasižymi subtiliu dydžiu, tačiau itin dideliu efektyvumu. Šios serijos krosnelės – idealus pasirinkimas nedidelėms patalpoms. Vintage 35 serijos ketaus krosnelės kiek didesnės tiek vizualiai, tiek ir savo efektyvumu – namuose išliks net 83 proc. krosnelės šilumos. Didžiausios vintažinio stiliaus krosnelės – Vintage 50. Jų galia siekia 11kW, o efektyvumas – 84,2 proc. šilumos liks namuose.

Klasikinio stiliaus krosnelė Dovre puikiai derės klasikiniame interjere, rąstiniuose namuose. Klasikinių krosnelių 250 serija apima nedidelio galingumo (6–8 kW) krosneles, kurios puikiai apšildys patalpas iki 80 kv. m. Jei norite apšildyti kiek didesnes patalpas, rinkitės 425-550-555 serijos ketaus krosneles, kurios puikiai tiks iki 110 kv. m. patalpose. Dalis visų klasikinio stiliaus krosnelių yra dengtos emaliu, taip pat galite pasirinkti emaliuotus dūmtraukius, alkūnes ir dekoratyvinius žiedus. Dalis krosnelių turi labai patogią funkciją – šonines dureles, per kurias labai lengvai prikrausite kuro. 640-760 serijos krosnelėms būdingas dydis. Jos turi priekines dureles su stiklu, šonines dureles kurui įkrauti. 750 serijos ketaus krosnelės Dovre skirtos apšildyti iki 130 kv. m. patalpas. Šios krosnelės bus puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta stebėti ugnies žaismą krosnelėje, nes šios serijos produkcija turi itin didelį priekinį stiklą.

Tradicinės norvegiškos krosnelės Dovre – gamintojo pasididžiavimas. Jos turi tik joms būdingą išskirtinį dizainą, krosnelių antstatus. Įsileiskite į savo namus norvegišką žavesį, kokybę ir šilumą! Paprastumas ir įmantrumas – būtent tai įkūnija šios serijos krosnelės. Galėsite rinktis krosnelę, turinčią stiklą, ir krosnelę be jo, taip pat su išskirtiniais, tik šios serijos krosnelėms būdingais antstatais, su šoninėmis durelėmis, kūrenamas malkomis, briketais ir anglimi.

Taigi, matyti, kad įvairaus dizaino krosnelių Dovre pasirinkimas yra labai platus, todėl visi, net patys išrankiausieji, liks patenkinti ir galės džiaugtis Dovre ketaus krosnelių teikiamais privalumais

(Perskaityta per mėnesį: 509, iš jų šiandien: 1.)