Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Techninė pagalba kelyje užsienyje

Techninė pagalba kelyje yra ypač reikalinga paslauga, kai patenkama į bėdą, iki tol apie ją vairotojai nesusimąsto. Techninę pagalbą kelyje išsikviesti lietuvoje yra gana paprasta, nebent prireiktų nakties metu. Nors daugelis įmonių ir skelbiasi dirbantys visą parą, realybėje daugumai ypač sunku prisiskambinti. Vien Vilniuje technine pagalba užsiima daugiau kaip 60 įmonių ir asmenų. O kaip gi su šiomis paslaugomis, kurių gali prireikti sugedus užsienyje?

Priklausomai nuo šalies, kurioje prireikė paslaugos, jums bus sunku ar lengva rasti pagalbos. Esant netolimame užsienyje – Lenkijoje, Latvijoje galima nesunkiai susitarti su lietuvos vežėjais dėl pagalbos kelyje, transportavimo į lietvą. Tačiau esant tolimuose vakaruose iškyla didelių bėdų, išlaidų, gaištamas laikas. Jei reikėtų greitai transportuoti automobilį iš Prancūzijos į Vilnių, tai jums kainuotų ypač brangiai, dar brangiau jei jums gaila laiko ir norite užsisakyti prancūzų paslaugas. Šie gali greitai atvykti ir pradėti kelionę, tačiau norint šiek tiek pigesnių paslaugų, tenka luktelti kol atvyks pagalba iš lietuvos. Yra ir dar vienas variantas, kurį reikėtų žinoti dažnai važiuojantiems į užsienį. Yra galimbė, esant laiko, susitarti su daugiaviečiais tralais, kurie pakankamai dažnai važiuoja gabendami automobilius į lietuvą. Kaip greitai susirasitę tokią pagalbą priklauso nuo esamos vietovės. Šiuo budu automobilio transportavimas – techninė pagalba kelyje kainuos mažiausiai, paslauga turėtų kainuoti apie 250 – 300 eurų. Pasirinkus vienvietį tralą iš lietuvos, kelionė pabrangtų bent 3 kartus, o renkantis vežėjų paslaugas pačioje prancūzijoje – turbūt, dar keletą kartų išaugtų.

Todėl, kiekvienam dažniau keliaujančiam automobiliu į užsienį, siūlome bent kartą pasidomėti apie galimas problemas kelyje, tokiu būdu jausitės ramiau, sutaupysite laiko, turėsite pasirinkimo laisvę. Techninė pagalba kelyje yra ypač aktuali senesnių automobilių savininkams, taip pat problemos dažniau kyla šaltuoju metų laiku, kai padidėja avarijų ir gedimų rizika.

www.pagalbavilniuje.lt – siūlo visas techninės pagalbos kelyje Vilniuje, lietuvoje ir europoje paslaugas. Pagrindinės teikiamos paslaugos – smulkus remontas kelyje, techninė pagalba, automobilio pervežimas, automobilio užvedimas. Garantuojame saugumą, profesionalumą ir prieinamą kainą tiek naujų automobilių savininkams, tiek ir senesnių.

(Perskaityta per mėnesį: 131, iš jų šiandien: 1.)