Finansai

„Tele2“ tinkle visai liepai pratęsiamas specialus tarifas skambučiams į Ukrainą – minutės kaina išlieka 5 ct

Visą liepos mėnesį mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ tinkle ir toliau galios specialūs tarifai skambučiams ir žinutėms į Ukrainą. Minutės kaina – 0,05 Eur, SMS žinutės – 0,10 Eur. Specialūs tarifai yra taikomi „Tele2“ privatiems ir verslo klientams, taip pat išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojams.

„Specialių tarifų ir planų poreikis vis dar išlieka aktualus dėl įtemptos karo situacijos Ukrainoje, todėl užtikriname palankias sąlygas susisiekimui su šia šalimi. Raginu visus nepriprasti prie karo ir nesustoti teikti pagalbą – ji vis dar labai reikalinga“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Operatorius į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams jau išdalino daugiau nei 34 tūkst. specialių išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ SIM kortelių. „Tele2“ duomenimis, apie 91 proc. šių SIM kortelių jau yra aktyvuotos ir naudojamos. Speciali „Pildyk“ SIM kortelė ukrainiečiams tris mėnesius nuo jos aktyvavimo dienos užtikrina nemokamus ir neribotus skambučius, SMS žinutes bei internetą Lietuvoje.

Pasibaigus 3 mėnesių laikotarpiui, klientai gali įsigyti bet kurį jiems aktualų planą arba pasinaudoti specialiu „Pildyk“ pasiūlymu – užsisakyti planą su neribotomis minutėmis, SMS ir 10 GB už 8,90 Eur/mėn. (Įprasta kaina 10,99 Eur).

Specialias „Pildyk“ SIM korteles turintys ukrainiečiai liepos mėnesį taip pat galės 60 minučių skambinti į Ukrainą nemokamai. Išnaudojus jas, galios įprasta minutės kaina – 0,05 Eur. Birželio mėnesį iš išdalintų aktyvių kortelių skambučius į Ukrainą atliko daugiau nei 10 tūkst. klientų.

Ukrainoje esantiems „Tele2“ klientams nuo liepos 1 d. iki 31 d. skambučiai, žinutės ir mobilieji duomenys ir toliau išliks nemokami.

Pranešimą paskelbė: Kotryna Dagenytė, UAB „Publicum”

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)