Automobilių nuoma Vilniuje
Paslaugos

Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje

Automobilių nuoma VilniujeJei jūs mėgstate visur ir visada važinėti automobiliu, bet atvykote iš kito miesto į Vilnių, arba jei jūsų automobilį teko nuvežti į autoservisą taisymui, tuomet tikriausiai, be automobilio jaučiatės kaip be rankų. Tokiu atveju jums labiausiai pasitarnautų automobilių nuoma Vilniuje.

Nuomotis automobilį yra puikus sprendimas, jei atvykote į miestą kelioms dienoms turizmo ar darbo reikalais. Taip pat tai puikus sprendimas ir tuo atveju, jei jums automobilio reikia tik kelioms valandoms, nes yra įmonių, kurios automobilius nuomoja trumpam laikotarpiui ir kainą apskaičiuoja pusvalandžio tikslumu.

Automobilių nuoma Vilniuje yra puiki tuo, kad automobilį galima išsinuomoti visą parą. Jei jūs atvykote į Vilnių naktį autobusu, traukiniu ar lėktuvu, jums nekils jokių problemų išsinuomoti automobilį, net jei tuo metu yra trečia valanda nakties.

Taip pat automobilį galima išsinuomoti ir ilgesnėms kelionėms. Jei jūs su draugais sumanėte leistis į kelionę po Balkanų šalis, bet norite keliauti erdviu automobiliu ar net mikroautobusiuku, galite tai padaryti be jokių sunkumų. Jums tiesiog reikia nueiti į nuomos punktą ir išsinuomoti tokį automobilį, kuris atitiks jūsų poreikius ir bus apdraustas civiliniu draudimu, į kurio sąlygas yra įtrauktas punktas, kad automobilis bus naudojamas ir užsienio šalyse.

Ši paslauga yra labai patogi dar ir dėl to, kad kai kurios automobilių nuomos bendrovės teikia automobilių paėmimo paslaugą. Pavyzdžiui, jūs pasinaudojate automobilių nuoma Vilniuje tam, kad nuvažiuotumėte iki Rygos oro uosto, nes nenorite keliauti iki Rygos autobusu, tačiau iš Rygos grįžti į Vilnių jūs neketinate, nes skrendate atostogauti su šeima. Tokiu atveju, užsisakius automobilio paėmimo paslaugą, automobilių nuomos bendrovė paims iš jūsų automobilį Rygoje ir jums nereikės važiuoti į Vilnių jo gražinti. Taip pat įmanomas ir atvirkštinis variantas. Imkime ankščiau minėtą pavyzdį – po dviejų savaičių jūs grįžtate į Rygos oro uostą po atostogų su savo šeima ir norėtumėte išsinuomoti automobilį, kuriuo galėtumėte parvykti į Vilnių. Jūs galite užsisakyti automobilių pristatymo paslaugą ir automobilis, kurį norite nuomotis, jums bus pristatytas į Rygą.

(Perskaityta per mėnesį: 50, iš jų šiandien: 1.)