biozidinys
Namai,  Pirkiniai

Biožidiniai – kokie privalumai masina juos įsigyti?

Jaukus namų židinys tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme yra tas namų kampas, kuris sutraukia visus namiškius ir svečius. Todėl ant malkų šokanti ugnis, šiluma sklindanti nuo mažo ugniakuro yra kiekvienos šeimos svajonė. Kurią dažnai sugriauna gyvenimas daugiabutyje. Pagal statybų įstatymus ne visiems galima įsirengti tradicinį židinį daugiabutyje. Tačiau šiuolaikinės technologijos net tokioe situacijose rado išeitį ir suteikė galimybę visiems džiaugtis židiniu. Biožidiniai viena iš tokių naujovių.

mcj-banner-1

Biožidiniai – tai mobilūs prietaisai, kurie kūrenami švariu, ekologiškų skysčių – bioetanoliu. Jiems nereikia malkų, kamino, dūmtraukio ar papildomos ventiliacijos. Faktiškai saugumo reikalavimai tokie pat kaip užsidegant didelę aromatinę žvakę ant kavos staliuko. Biožidinių esama įvairiausių. Pasižvalgius po populiarią el.parduotuvę galima El. židinių parduotuvėje pamatyti ir ant sienų montuojamų židinių, ir ant grindų pastatomų, ir įmontuojamų, ir itin mažų ant stalo pastatomų biožidinių. Vienas didžiausių privalumų – mobilumas. Ant grindų ar stalo pastatomi židiniai gali būti lengvai pernešami iš vienos vietos į kitą, kas iš ties patogu turintiems mažai vietos, norintiems laisvės bute ar nuomojantiems butą ir nenorintiems „pririšti“ židinio prie vietos. Žinoma su įmontuojamais ir prie sienos tvirtinamais židiniais kiek sudėtingiau, tačiau ir čia išlieka mobilumas.

spartherm-banner-1

Biožidinio, priešingai nei tradicinio malkinio židinio nereikia ypatingai prižiūrėti. Degimo metu nesusidaro pelenai ar dūmai, išsiskiria tik vandens garai ir anglies dvideginis. Todėl priežiūra apsiriboja tik bioetanolio talpos pripildymu norint, kad židinys degtų ir dulkių nuvalymu nuo korpuso. Taigi, jokių malkų, jokio purvo, jokio vargo!

Kadangi židinys yra kambario centras, pagrindinė ašis ir traukos centras, natūralu, jog daug dėmesio skiriama dizainui. Jei atkreipsite dėmesį į biožidinių asortimentą, pamatysite, jog židinių yra pačių įvairiausių dizainų, stilių ir su jais nieko nereikia daryti – nusipirkai, pastatei ir džiaugiesi! Galbūt tik įmontuojamiems židiniams reikia labiau skirti dėmesio įrengiant, tuo tarpu visi kiti kuo puikiausiai naudojami nusipirkus tiesiai iš parduotuvės. Platus pasirinkimas išties leidžia sukurti ar papildyti nuostabų interjerą bet kokio stiliaus namuose.

Save

(Perskaityta per mėnesį: 419, iš jų šiandien: 1.)