Finansai

Trys investuotojai įsigis po dalį Šiaulių banko akcijų

Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB) pasirašė sutartis su trimis investuotojais dėl 18,02 proc. Šiaulių banko akcijų įsigijimo.

Sutartis dėl akcijų įsigijimo pasirašė trys Lietuvos įmonės – turto valdymo įmonių grupė „Invalda INVL“, „Tesonet“ grupė ir „ME Investicija“, valdantis logistikos įmonių grupę „Girteka Logistics“ valdytoja. „Invalda INVL ir Tesonet” grupės įmonė „Nord Security” įsigis “ po 5,87 proc. Šiaulių banko akcijų, o „ME Investicija“ – 6,29 proc. Šiaulių banko akcijų paketą. Pirkėjai akcijas įsigyja kaip nepriklausomos sandorio šalys.

ERPB Šiaulių banko akcininku tapo 2005 metais. Šiuo metu ERPB yra didžiausias Šiaulių banko akcininkas, valdantis daugiau nei ketvirtadalį (26,02 proc.) akcijų paketą.

„Šis sandoris rodo, kad tvariai augdamas ir nuolat gerindamas veiklos rezultatus Šiaulių bankas eina teisingu keliu bei pelno investuotojų pasitikėjimą. Džiaugiamės, kad mūsų banko akcininkų gretas sustiprins esami ir nauji  investuotojai – savo sričių verslo lyderiai. Didžiuojamės būdami lietuvišku banku, todėl simboliška ir kartu džiugu, kad akcijų paketus įsigyja taip pat lietuviškos įmonės“, – sandorį komentavo Šiaulių banko Administracijos vadovas Vytautas Sinius.

Įsigijimo procesas bus vykdomas per seriją sandorių, kurie tęsis iki 2024 m. birželio mėn. Daliai sandorių gali reikėti reguliavimo institucijų pritarimo.

 ________________________________________________________________

Apie Šiaulių banką

1992 m. įsteigtas AB Šiaulių bankas – didžiausias lietuviško kapitalo bankas, stabiliai ir nuosekliai augantis finansinis partneris, ypatingą dėmesį skiriantis verslo finansavimo ir vartojimo finansavimo sprendimams. Šiaulių bankas klientus aptarnauja 37-iuose Lietuvos miestuose. Banko akcijos įtrauktos į NASDAQ biržos Baltijos Oficialųjį prekybos sąrašą.

Pranešimą paskelbė: Mindaugas Biliauskas, UAB Headline agency

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)