Finansai

UAB Saugos tarnyba „Argus“ vadovaus Adomas Grigaitis

Iki šiol bendrovės generaliniu direktoriumi dirbęs jos įkūrėjas ir savininkas Romualdas Jonaitis tampa įmonės valdybos pirmininku ir ketina daugiau dėmesio skirti investiciniams bei strateginiams plėtros projektams.

„Pastaraisiais metais mūsų verslas smarkiai augo, įvyko įvairių pokyčių, optimizuojant veiklą. Supratome, jog atėjo metas keisti ir valdymo struktūrą. Būtent todėl atsiranda valdyba, kurios iki šiol nebuvo. Tai naujos galimybės mūsų vadovams bei darbuotojams siekti dar geresnių rezultatų. O nauji išbandymai tiesiog būtini, kai kalbame apie dar didesnį augimą“, – sako UAB Saugos tarnyba „Argus“ steigėjas R. Jonaitis.

Naujuoju vienos iš didžiausių Lietuvoje saugos tarnybų generaliniu direktoriumi paskirtas Adomas Grigaitis, UAB „Strateginės kompetencijos“ partneris. A. Grigaitis yra sukaupęs didžiulę patirtį organizacijų valdyme: 17 metų dirbo UAB „Litagra“ įmonių grupės valdyboje bei užėmė vadovaujančias pareigas; 7 metus dirbo AB „Litagros prekyba“ generaliniu direktoriumi.

„Dėl strateginių pokyčių įmonės viduje tapsime dar labiau motyvuoti ir orientuoti į rezultatus, į kokybę. Esu tikras, jog „Argus“ komandos ir valdymo struktūros sustiprinimas duos apčiuopiamos naudos ne tik bendrovei, bet ir mūsų verslo partneriams bei klientams“, – teigia UAB Saugos tarnyba „Argus“ naujasis generalinis direktorius A. Grigaitis. 

UAB Saugos tarnybos „Argus“ pardavimo pajamos 2018 m. pasiekė 16 mln. Eur.

Įmonėje  dirba daugiau nei 1100 darbuotojų.

UAB  Saugos tarnyba „Argus“ – lyderiaujanti saugos paslaugų bendrovė Lietuvoje. Įmonė teikia saugos rizikų vertinimo, kompleksines elektroninės bei fizinės saugos paslaugas.

Pranešimą paskelbė: Rasa Kruopaitė-Lalienė, MB „Projektai kitaip”

(Perskaityta per mėnesį: 227, iš jų šiandien: 1.)