Namai

Ventiliacijos montavimas Vilniuje ir Kaune

Tiek Vilniuje, tiek Kaune galima rasti daug kompanijų, kurios užsiima vėdinimo sistemų įrengimu. Montuojant vėdinimo sistemą būtina kartu sumontuoti ir ventiliacijos angas. Kiekviename kambaryje turi būti oro ventiliacijos angos. Tokiu būdų jūsų kambaryje visuomet bus šviežio oro. Ventiliacijos montavimas padeda pašalinti blogą kvapą ar prisideda prie pelėsio naikinimo. Jeigu galvojate apie vėdinimo sistemos įrengimą tuomet vertėtų susimąstyti kokį rekuperatorių reikės pirkti. Nustebsite, kada pamatysite koks yra didelis tokių produktų asortimentas. Lietuvoje turime daug kompanijų, kurios užsiima tokių įrenginių pardavimu. Kiekvienas klientas gali rasti labiausiai jam patinkančius įrenginius. Kalbant apie rekuperatorius verta žinoti tai, kad kiekvienas įrenginys turi savo galingumą. Kas tinka vienose namuose, nereiškia, kad tiks kituose. Rekuperatoriai pirmiausia turi būti pritaikyti prie jūsų namo ploto. Kuo didesnis namas tuo galingesnio rekuperatoriaus reikės, todėl prieš pirkdami tokį įrenginį visuomet konsultuokitės su specialistais. Nustebsite, kai pamatysite, kad įmonių specialistai noriai dalinasi naudinga informacija. Vien tik telefoninio pokalbio metu galima parinkti jums tinkamą rekuperatorių ir pradėti pardavimo procesą. Pirmiausia konsultantas turės išsiaiškinti kokio dydžio yra jūsų namai. Priklausomai nuo namo ploto reikės pasirinkti vieno ar kito tipo rekuperatorių.

 

Kiek kainuoja aukštos kokybės rekuperatorius?

 

Tiek atliekant vėdinimo sistemos montavimą, tiek atliekant ventiliacijos montavimą reikės išsirinkti geriausią rekuperatorių. Visiškai suprantama, kad jūs užduodate klausimą, kuris rekuperatorius geriausias ir kiek jis kainuoja. Taigi, vieni geriausių įrenginių kainuoja apie du tūkstančius eurų. Tokia suma bus reikalinga tik pačio rekuperatoriaus pirkimui. Sekančiu etapu reikės įsigyti visus kitus priedus kurie reikalingi vėdinimo sistemos montavime.

 

Kaip sutaupyti atliekant montavimo darbus?

 

Jau ne kartą esame minėję, kad geriausias būdas sutaupyti montavimo darbams, tai pirkti pilną paslaugų paketą. Daugelis kompanijų, kurios parduoda rekuperatorius taip pat atlieka ir visus montavimo darbus. Nustebsite, kai pamatysite, kad jūsų kompanija suteikia nemažas nuolaida tokių paslaugų pirkime. Taigi, norėdami nemažai sutaupyti pirkite pilną paslaugų paketą. Taip jūs gausite visus reikiamus įrenginius už konkurencingas kainas.

(Perskaityta per mėnesį: 49, iš jų šiandien: 1.)