Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Verslo finansavimas

Nuosava verslas nebūtinai kyla iš kažkokios nepaprastos ar reikšmingos idėjos. Jis gali rastis iš smalsumo, hobio ar net profesinės veiklos darbo, dirbti kadaise jaunystėje.

Tokį verslą nėra labai sunku sukurti, jam kartais net nereikia leidimo. Pavyzdžiui, toks verslas gali būti ir miško gėrybių rinkimas, kaip uogų ar grybų. Įmanoma vasarą skinti uogas, tokias kaip žemuogės, kadangi jos yra labai nepigios. Vieną litrą tokių uogų galima parduoti už 30-40 litų, tai tikrai nemaži pinigai. Galima tas uogas ir ne pačiam rinkti, o jas pirkti ir parduoti. Gali pirkti už 10 litų už litrą, o parduoti tris keturis kartus brangiau. Pelnas garantuotas. Galima dar taip daryti, ryte važiuoti į mišką uogauti, o po pietų į turgų pardavinėti. Šiam verslą nereikia jokio leidimo, tik, aišku, turguje gali iš tavęs pareikalauti mokesčio, bet jis tikrai nebus didelis, o ir paskola verslui arba verslo finansavimas tokiu atveju nėra būtina. Tai gali būti rik 5 litai. Tai tikrai maža suma, palyginus su pelnu. Pelnas priklauso nuo uogų kiekio. Žmogus gali važiuoti mašina, pasiimti dar keturis žmones ir iš jų pirkti litrą už dešimt litų. Tai pat gali ir iš vietinių žmonių, kurie patys renka uogas, nusipirkti jų ir jas pardavinėti. Dar plius kelionė, jei važinėji į kitą miestą parduoti. Viską suskaičiavus, jei važiuoja penki asmenys rinkti uogų ir yra keliaujama į kitą miestą pardavinėti uogų, tai maždaug 120 kilometrų, galima per dieną užsidirbt 300-500 litų. Ir tiek pelo per vieną dieną. Taip pat niekas nesako, jog tu turi tame turguje pardavinėti uogas, tu gali nusamdyti kokį jaunuolį, kuris tai padarys už tave. Geriausia yra tai, jog tau nereikės ieškotis paskola verslui, nes tai nereikalauja didelių lėšų, tačiau atneša tikrai nemaža pelną. Taip pat galima ir su grybais bei kitomis miško gėrybėmis.

Verslas ne visada turi reikalauti didelių lėšų ar verslo finansavimas . Jis gali ir reikalauti minimalios pinigų sumos, tačiau atnešti nemažą pelną. Reikia nepamiršti, jog pradedant ir mažą verslą, reikia pasidomėti apie jį.

(Perskaityta per mėnesį: 53, iš jų šiandien: 1.)