Internetas,  Paslaugos,  Verslas

SEO straipsnių talpinimas ir išorinio SEO paslaptys

SEO straipsnių talpinimas – Kur talpinti?

Ko gero tai vienas svarbiausių klausimų. Kur gi talpinti SEO straipsnius? Juk prastos atgalinės nuorodos gali pakenkti jūsų internetinės svetainės pozicijoms, todėl šį procesą reikia atlikti atsakingai. Rekomenduotina, prieš pradedant išorinę SEO optimizaciją konsultuotis su specialistais. Įvertinti, ar svetainė jau paruošta šiam darbui? Ar jos vidinis turinys kokybiškas? Sutvarkyti visi vidinių puslapių meta aprašymai. Jeigu e-projektas jau paruoštas išoriniam SEO, tada galima pradėti atgalinių nuorodų tinklelio kūrimą. SEO straipsniai, vienas iš galimų backlink’ų šaltinių, tad jeigu jį naudosite išsirinkite kokybiškus SEO straipsnių katalogus. Šioje nuorodoje rasite paruoštą sąrašą: http://bilger.lt/seo-straipsniu-talpinimas/

SEO straipsnių talpinimas – Ar tai naudinga?

Atsakymas – naudinga, jeigu profesionaliai atliekamas šis procesas. Specialistų patarimas, jokiu būdų neeksperimentuokite, naudokitės SEO specialistų paslaugomis. Priešingu atveju ne tik, kad pakenksite internetinės svetainės pozicijoms, tačiau ir galite gauti “Google” bauda. Bendrai kalbant, tai tiesiog jums brangiau kainuos. SEO straipsnių talpinimas yra naudingas, kada tiek SEO straipsniai, tiek SEO straipsnių katalogai yra kokybiški. Ką reiškia kokybiškas SEO straipsnių katalogas. Pirmiausia, tai tvarkinga internetinė svetainė, turinti dizainą, struktūrą, bei lankomumą. Jeigu jums siūloma talpinti SEO straipsnius į prastos kokybės svetainę, reikėtų gerai pagalvoti. Jeigu šiandien, tokios svetainės duoda nauda, tai nereiškia, kad ilgesnėje perspektyvoje “Google” paieškos sistema pradės neigiamai vertinti atgalines nuorodas iš tokių tinklapių. Taigi, rekomenduotina iškarto rinktis kokybiškus SEO straipsnių katalogus.

SEO straipsnių talpinimas – Kiek kainuoja ši paslauga?

Šios paslaugos kainos prasideda nuo 1 Eur ir gali siekti 100 Eur, 200 Eur už vieno straipsnio talpinimą. Kodėl tokios skirtingos kainos? SEO straipsnių talpinimo kaina priklauso nuo SEO katalogo kokybės t. y. jo reitingų. Pagrindiai rodikliai: domeno autoritetas, puslapio autoritetas, MOZ įvertinimas, lankomumas. Kuo didesni parametrai, tuo didesnė nauda iš straipsnių talpinimo tokiose svetainėse. Aišku, brangiau kainuoja angliškų, vokiškų SEO straipsnių talpinimas, tačiau tai natūralu, nes SEO straipsnių rašymas užsienio kalbomis brangesnis. Tos svetainės, kurios yra optimizuojamos užsienio rinkai, gaus ir užsienio klientą, kuris dažnu atveju gali sumokėti daugiau.

Patiko straipsnis? Tuomet patiks ir Bilger.lt

Šilumos siurbliai: http://www.klima.lt/

(Perskaityta per mėnesį: 151, iš jų šiandien: 1.)