Finansai

Vilniuje atidaryta atnaujinta „Iki“ parduotuvė

Pirmadienį, rugpjūčio 8 d., atidaryta atnaujinta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė Vilniuje, adresu Kapsų g. 22. Investicijos į parduotuvės atnaujinimą siekia beveik 277 tūkst. Eur.  Pirkėjų patogumui ir geresnei apsipirkimo patirčiai padidintas savitarnos kasų skaičius, perorganizuotas prekių lentynų išdėstymas.

„Tęsiame parduotuvių atnaujinimo maratoną, kurio tikslas – sukurti kuo patogesnę ir greitesnę apsipirkimo patirtį arčiau namų, todėl parduotuvėse įrenginėjame savitarnos kasas, kruopščiai suplanuojame asortimentą, kad būtiniausių prekių šalia namų – rastų kiekvienas“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Atnaujintos „IKI Kapsai“ parduotuvės plotas siekia 462 kv. m. Rekonstruotoje parduotuvėje prekės išdėliotos taip, kad pirkėjai būtiniausių prekių rastų kuo lengviau ir paprasčiau, taip gerinant apsipirkimo patirtį. Be to, 3 kartus per dieną parduotuvėje yra kepama šviežia duona bei bandelės, prekiaujama šviežiomis daržovėmis bei vaisiais. O taip pat ir šviežia mėsa, kuri yra pjaustoma bei malama vietoje bei karštais mėsos gaminiais.

Atnaujintoje parduotuvėje Vilniuje nuo šiol taip pat veikia net 3 „IKI Bitutė“ kasos, ir 1 įprasta kasa. Lankytojams parduotuvė atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras ir 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę, paženklintą „Iki“ prekės ženklu. Ji pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”
Vilniuje atidaryta atnaujinta „Iki“ parduotuvė

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)