Mada,  Pirkiniai

Vyriškos peteliškės ir stilisto patarimai

Kiekvienas vyras, kaip kiekviena moteris nori atrodyti gerai, jaustis puikiai. Drabužių aksesuarai tam ir skirti, kad jūsų apranga atrodytų šauniai. Vyriškos peteliškės, kaklaraiščiai yra neatsiejamos stiliaus detalės. Vyrui reikia turėti bent kelias skirtingas peteliškes. Taigi, kiek gi kainuoja vyriškos peteliškės? Jų kainos prasideda nuo dešimties eurų ir gali siekti kelis šimtus eurų už vieną vienetą. Viskas priklausys nuo to, kas pagamino peteliškes. Juk mados pasaulyje svarbūs prekių ženklai. Antras svarbus faktorius lemiantis kainą, tai iš kokių medžiagų pagaminta peteliškė. Šiandien rinkoje galima rasti įvairiausių gaminių. Vis labiau populiarėja medinės peteliškės. Jos gali atrodyti tiek naujoviškai, tiek išlaikyti klasikinį stilių. Kaip gaminamos peteliškės? Viskas prasideda nuo projekto sukūrimo. Drabužių ir aksesuarų dizaineris pirmiausia nupiešia koncepciją. Popieriaus lape pavaizduojama naujo gaminio išvaizda. Toliau eskizas tobulinamas, kol užbaigiami visi darbai ir  jis keliauja į gamyba. Gamybos specialistai pagal aiškius brėžinius pagamina šiuolaikiškas peteliškes.

Stilisto patarimai

Ne vienas vyras susiduria su problema, kada nežino kokią peteliškę naudoti. Viskas priklauso nuo to, kur jūs einate. Jeigu savaitgalį keliaujate su draugais į miestą, tada tiks išskirtinio dizaino peteliškė. Ji ne tik papuoš jumis, bet ir sukurs šventinę nuotaiką. Jeigu norite pasipuošti keliaudami į darbą, tuomet reikėtų rinktis klasikinio stiliaus produkciją. Visos peteliškės, kurios pagamintos išlaikant klasikinį stilių idealiai tiks jūsų dienai. Vyriškos peteliškės gali būti ne tik iš standartinių medžiagų. Kaip jau minėjome rinkoje vis labiau populiarėja išskirtinės peteliškės iš medžio. Toks produktas savaime yra išskirtinis. Dažnai pasitaiko, kad tokių peteliškių dizainas yra akį traukiantis, todėl nešiodami tokią peteliškę sulauksite daug dėmesio.

Kaip išsirinkti peteliškę?

Kadangi rinkoje yra didelė pasiūlą, tad tikrai nėra lengva išsirinkti tinkamiausią peteliškę. Jų galima rasti ne tik tradicinėse parduotuvėse, tačiau jau ir ne viena elektroninė parduotuvė užsiima tokių produktų prekyba. Jeigu paieškos sistemoje įvesite reikiamą raktažodį, tai greitai gausite daug internetinių svetainių, kuriose parduodamos išskirtinės, vyriškos peteliškės. Reikėtų nepamiršti tai, kad toks produktas turi būti pagamintas kokybiškai. Jis aiškiai matomas, todėl bet kokie broko ženklai sugadins jūsų visą aprangos įvaizdį. Kada ieškote peteliškės rinkitės gerai žinomus gamintojus, kurie siūlo aukštos kokybės produkciją.

(Perskaityta per mėnesį: 52, iš jų šiandien: 1.)