Finansai

„Zerosum Asset Management“ valdomas uždaro tipo fondas „Re Fund I“ papildė savo valdomų „PRO BRO“ plovyklų portfelį nauju pirkiniu

Investicijų valdymo įmonė „Zerosum Asset Management“ savo uždarojo tipo fondo „Re Fund I“ portfelį papildė naujais objektais įsigydamas tunelinių automobilių plovyklų „PRO BRO“ nekilnojamąjį turtą.

Fondas tiesiogiai bei per dukterines įmones tikslingai investuoja tik į vidutinės ir aukštesnės rizikos nekilnojamojo turto objektus Baltijos šalyse – lyderiaujančių automatinių „Express“ tunelinių plovyklų „PRO BRO“ nekilnojamą turtą. Fondo dydis – 40 mln. Eur.

Šiuo metu „Re Fund I“ valdo 6 automobilių plovyklas, pasirašytos sutartys dėl dar 12 įvairiuose plėtros etapuose esančių plovyklų Lietuvoje ir Latvijoje įsigijimo. Šiais metais fondas planuoja užbaigti dar trijų objektų įsigijimo sandorius, o likusias plovyklas įsigis iki 2025 m. pabaigos.

Investuojantysis į fondą gauna geografiškai gerai diversifikuotą plovyklų portfelį, kurio operatorius „PRO BRO“ yra automobilių plovimo lyderis Baltijos šalyse ir vienas moderniausių bei sparčiausiai augančių „Express“ automobilių plovyklų tinklų Europoje, teigia fondo valdytojas Tomas Šidlauskas.

„Atidžiai renkamės NT, kuris nekoreliuoja su kitomis turto klasėmis ir kurio pelningumas didesnis nei kitų komercinių objektų, o siekdami stabilumo įsigyjame jau tik išvystytą NT. Objektų nuomos sutartys – nenutraukiamos ir siekia 30–50 metų, o nuomos pajamos yra kasmet indeksuojamos. Fondo tikslas yra iki veiklos pabaigos pardavimui sukaupti 20–25 tokio tipo objektų portfelį Baltijos šalyse, kuris bus patrauklus plačiam ratui užsienio investuotojų. Jo vertė viršys 100 mln. Eur“, – sako T. Šidlauskas.

Fondas šiuo metu taip pat ruošiasi kitam vienetų platinimo etapui, kuriuo šiemet siekiama surinkti iki 4 mln. eurų. Šios lėšos bus naudojamos būsimiems įsigijimams.

„ZeroSum RE Fund I“ įsteigtas 2018 metais. Fondo veiklos trukmė – 8 metai, minimali investavimo suma – 125 00 EUR.

 

Apie „ZeroSum Asset Management“

„ZeroSum Asset Management“, nuo 2018 m. veikianti turto valdytojų komanda, turinti daugiau nei 30 metų bendrą patirtį investicijų valdymo, bankininkystės ir finansų teisės srityse, taip pat valdo privačios skolos fondą „ZeroSum Debt Fund I“ ir Baltijos šalių srautinių NT objektų bei vystymo fondus „ZeroSum Mixed Fund I“, „ZeroSum Mixed Fund II“ ir „Zerosum RE Fund II“. Per keturis metus nuo veiklos pradžios su 3 mln. eurų valdomo turto bendrovė veiklą išplėtė iki šešių valdomų fondų su per 150 mln. eurų valdomo turto portfeliu.         

Pranešimą paskelbė: Simona Survilaitė, UAB „coagency”

„Zerosum Asset Management“ valdomas uždaro tipo fondas „Re Fund I“ papildė savo valdomų „PRO BRO“ plovyklų portfelį nauju pirkiniu

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)