Mada

2021-ųjų vasara – netoli. O ką mums sako madų žinovai?

Kiekvienais metais dizaineriai pateikia labai daug patarimų, idėjų, kurios geriausiai atspindi konkretaus sezono madas. Nors jos sukasi ratu ir svarbiausia rasti tokius drabužius, kurie tinka pagal žmogaus stilių, o ne madą, tendencijas, tačiau daugeliui žmonių vis tiek norisi dėvėti tai, kas sukuria nepriekaištingą, patrauklų derinį.

Over size tipo drabužiai

Šią vasarą vis daugiau dėmesio bus skiriama per didelio tipo drabužiams, kurie specialiai kurti taip, kad būtų lengvai krentantys, plevėsuojantys. Žinoma, tokiu atveju reikalingas tinkamas dydžio pasirinkimas, kadangi tik keliais dydžiais didesnis drabužis pats iš savęs netampa over size tipo. Moteriški dydžiai ir vyriški dydžiai skiriasi, tad ypač tais atvejais, kai perkate internetu – labai svarbu, kad pavyktų rasti tinkamą variantą.

Ryški, akis traukianti avalynė

Batų dydis taip pat yra labai svarbus aspektas, kuris padeda rasti patogius, kasdieninius daiktus. Tačiau šią vasarą reikia rinktis ne tik tokius batus, kurie Jums tinka pagal dydį, tačiau ir tokius, kurie vizualiai patraukliai atrodo. Dizaineriai teigia, kad svarbiausia yra ryškumas, kadangi jis ir sukuria nepriekaištingą stilių. Rinkitės tokius batus, kurie yra margi, su paveiksliukais, kurie traukia dėmesį bei akis, kurie tikrai vasariški.

Kokybė – svarbiausia

Drabužių dydžiai atitiks tik tokiu atveju, jeigu bus investuojama  į geros kokybės drabužius. Žinoma, kokybė susijusios su audiniais, tačiau kai kuriais atvejais galima daugiau dėmesio skirti prekiniam vardui, gamintojui ir tuo pačiu detaliau nebeanalizuoti sudėčių, kadangi gamintojas yra geriausias įrodymas, kad tam tikri gaminiai – bus patvarūs ir tuo pačiu ilgai tarnaus. Ir nors greitoji mada bus aktyvi visada, tačiau šią vasarą siūlome rinktis tokius drabužius, kurie yra labai patvarūs. Jie ne tik tarnaus kur kas ilgiau, tačiau ant peties rūbo puikiai matyti, kad jis pagamintas iš gero audinio, o ne pigaus sintetinio, kuris ne tik trumpiau tarnauja, tačiau ir gražiai atrodo, kur kas gražiau krenta ir tuo pačiu traukia dėmesį dėl skoningai apglundančio kūno.

(Perskaityta per mėnesį: 13, iš jų šiandien: 1.)