Laisvalaikis,  Transportas

3 privalumai keliaujant su kemperiu

Nors kai kurie žmonės keliavimą kemperiu prilygina stovyklavimui ir keliavimui su palapinėmis, tačiau kemperiai turi daug daugiau privalumų mėgstantiems judėjimo laisvę, spontaniškumą, bet ir neatsisakantiems komforto. Štai todėl kemperių nuoma vis labiau populiarėja visame pasaulyje, įskaitant ir neseniai kemperius atradusią Lietuvą.

Jei dar dvejojate ar kemperiai yra jums tinkamas būdas keliauti, dalinamės 3 privalumais, kuriuos išskiria lietuvaičiai išbandę šį keliavimo būdą.

Namų komfortas kelyje

Vienas didžiausių kemperio privalumų – komfortas, kaip namuose. Šiuolaikiniuose kemperiuose ar karavanuose (priekabose) yra patogios lovos, vietos sėdėjimui, virtuvėlė su mikrobangų krosnele, kaitlente ir šaldytuvu, yra televizorius, vonios kambarys ir kiti namuose randami patogumai.

Kemperius prijungus stovyklose ar specialiose kemperiams skirtose aikštelėse, galima pasipildyti vandens  atsargas. Kemperiuose taip pat yra šildytuvas vėsiems vakarams, bei kondicionierius karštoms vasaros dienoms.

Mažesnės keliavimo išlaidos

Nors pats kemperis kainuoja, kainuoja ir kemperių nuoma, bet kitose srityse galima sutaupyti. Galima keliauti į  vietas, kuriose visi viešbučiai užsakyti prieš metus ir nesirūpinti kur nakvoti. Apskritai, nereikia užsakinėti nakvynės vietų, nes jas jau turite. Nereikia planuoti, lieka vietos spontaniškumui – nepatinka šis miestelis – galima judėti į kitą, nes vis tiek neturite viešbučio rezervacijos, nėra skrydžio ar traukinio bilieto, tad niekas neriboja.

O jei esate mėgstantys gaminti šviežią maistą – kemperis padės sutaupyti ir čia. Kadangi kemperyje yra virtuvė, atvykus į naują šalį, galite ne tik lankytis restoranuose, bet ir apsilankyti vietiniame turguje, nusipirkti šviežių gėrybių ir pasiruošti įstabią vakarienę kemperyje.

Jei esate gamtos peizažų mylėtojai ir paprastai mokėtumėte kosminius pinigus už viešbučio kambary su vaizdu į krioklius, tai su kemperiu tikrai rasite vietą apsistoti gražioje vietoje, kur iš jūsų laikinų namų ant ratų atsivers pats nuostabiausias vaizdas. Tai momentai, kurie vertingesni už bet ką pasaulyje ir  dėl kurių kemperių nuoma tokia populiari.

Laisvė planuoti kelionę ir keisti planus

Žinote tą jausmą, kai atrandate širdžiai mielą vietą, bet negalite ten likti ilgiau nes turite lėktuvo, traukinio ar autobuso bilietus ir viešbučio rezervaciją kitame mieste? Su kemperiu ši problema neištinka. Patiko vieta, norite likti ilgiau ir pasimėgauti? Puiku, turite tam visas galimybes, nes keliaujant su kemperiu tik nuo jūsų norų priklauso kada ir kur keliausite ir kur pakryps jūsų kelionės maršrutas.

(Perskaityta per mėnesį: 6, iš jų šiandien: 1.)