Namai

5 įspūdingiausi „LEGO“ konstruktoriai, žavintys ne tik vaikus

Kai kurie žaislai yra sukurti tik vaikams, tačiau kai kurie gali vienodai dominti ir 8-metį, ir jau suaugusį žmogų. Būtent taip galima būtų apibūdinti „LEGO“ konstruktorius – tai yra legendiniai žaislai, kuriais vienodai gali mėgautis visi. Kai kurie „LEGO“ rinkiniai yra ganėtinai paprasti ir primityvūs, bet kai kurie gali būti itin sudėtingi ir netgi labai brangūs. O kurie „LEGO“ konstruktoriai yra tiesiog įspūdingiausi? Į šį klausimą atsakyti padės internetinės parduotuvės Pigu.lt ekspertai.

„LEGO Mindstorms EV3“ – išmanus ir programuojamas robotas

Vaikų žaislai kartais domina ne tik vaikus – ypač jeigu kalbame apie robotus. „LEGO Mindstorms EV3“ suderina „LEGO“ universalumą ir pažangiausias technologijas – sudėję šį robotą, galite išmokyti jį vaikščioti, kalbėti, be to, su šiuo konstruktoriumi galima sudėti net kelis skirtingus robotus. Dar vienas rimtas privalumas – naudojant „Mindstorms EV3“ galima pradėti mokytis programuoti. Ir tai daryti gali būti itin paprasta, nes tam naudojama speciali „LEGO“ programinė įranga! Tuo tarpu naudodami savo išmanųjį telefoną arba planšetę, sukonstruotą robotą galėsite valdyti.

„LEGO City“ miesto traukinys tikram miestui

Kiekvienas vaikystėje svajojo apie savo miestą – svajonės neapleidžia ir užaugus. Turintiems kelis „LEGO City“ rinkinius, „LEGO City“ miesto traukinio rinkinys yra tarsi kalno viršūnė – juk kiekvienas didmiestis turi turėti savo viešąjį transportą, tiesa? O traukiniai turi savito žavesio, kurį paaiškinti sunku. Dar viena įdomi šio rinkinio savybė – jį galite patobulinti su „Lego Power Functions“ variklių rinkiniu ir tai leis traukiniui judėti pačiam, be jūsų pagalbos. Toks derinys neabejotinai suteikia gyvybės ir žavesio „LEGO“ miestui.

„LEGO First Order Star Destroyer“ „Star Wars“ fanams

Jeigu mėgstate „Star Wars“, šio konstruktoriaus norėsite labai smarkiai nepaisant jo didžiulės kainos, dėl kurios šio rinkinio tikrai negalima priskirti vaikų žaislų kategorijai. Nesupraskite neteisingai, šis erdvėlaivis iš „Star Wards: The Last Jedi“ patiks visiems, bet jį sudėti gali būti išties sudėtinga. Šį erdvėlaivį galima atidaryti ir, visai kaip ir filme, jums atsivers ypatingasis tiltas. Tai yra tiesiog neįtikėtinas konstruktorius – „LEGO“ dizaineriai atkreipė dėmesį net į smulkiausias laivo detales ir bendradarbiaudami su „Star Wars“ komandą sukūrė šedevrą.

„LEGO Old Fishing Shop“ mėgstantiems detalumą

Šis „LEGO“ rinkinys skiriasi nuo kitų savo detalumu, spalvingumu ir savotiška išvaizda. „Old Fishing Shop“ konstruktorius pridės šarmo jūsų kolekcijai. Tai yra ypatingas konstruktorius – jis atrodo jaukiai ir jame yra net 4 mini figūrėlės: kapitonas-žvejys, žvejys, žvejė, kuri šiek tiek panaši į turistę, ir vaikas, kuris tikrai nėra įsitraukęs į sudėtingą jūros ir žvejybos gyvenimą. Tai yra tarsi tikros nuošalaus Norvegijos kaimo žvejybos parduotuvės modelis, o ne „LEGO“ rinkinys – tuo jis ir žavus!

„LEGO Ultimate Collector’s Series Millennium Falcon“ dievinantiems „LEGO“

Pradėti, ko gero, reikėtų nuo to, kad šis rinkinys kainuoja įspūdingus 799 eurus ir jį sudaro daugiau kaip 7000 tūkstančiai detalių. Jeigu daugelį „LEGO“ konstruktorių jau esate išbandę ir dėl kažkokių priežasčių jums jie atrodo pernelyg lengvi, patikėkite, su „Ultimate Collector’s Series Millennium Falcon“ praleisite labai daug laiko, net jeigu jį konstruosite kartu su visa savo šeima! Be to, tai gali būti ir nuostabi kolekcijos dalis tikriems „Star Wars“ fanams, nes dėmesys detalėms yra didžiulis – konstruktoriuje rasite net septynias figūrėles iš „Star Wars“ ir, be abejo, du mieluosius Porgus! Taigi, ar šis žaislas vertas savo kainos? Tikrai taip – jis užims jūsų laiką tikrai ilgam ir tai gali tapti puikiu daiktu, padedančiu bendrauti ir kurti su savo vaikais!

(Perskaityta per mėnesį: 107, iš jų šiandien: 1.)