Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

9 išganingos pakavimosi gudrybės

perkraustymo paslaugos

perkraustymaiSutaupyk laiko, jėgų ir nervų su šiais paprastais, bet genialiais patarimais, kuriais internete neseniai dalinasi persikraustę žmonės.

Pakuodama visą vonios turinį, atsuk šampūnų, dušo želė ir kitų kosmetikos bei higienos priemonių buteliukus ir uždėjusi plėvelės užsuk kamštelius vėl. Taip išvengsi, jog buteliukas atsisuks, atsidarys ir skystas turinys išbėgs.

Nenuimk drabužių nuo pakabų. Tiesiog surišk pakabas, o rūbus įmauk į maišą. Taip rūbus perveši tiesiog kabančius ant pakabų. Tereiks nuimti maišą ir pakabinti į naują spintą – sutaupysi itin daug laiko ir perkraustymas bus mažiau varginantis!

Nesivargink imti lengvų, nedūžtančių daiktų iš stalčių (pvz. apatiniai, servetėlės, rankšluosčiai). Tiesiog apvyniok stalčių plėvele, kad niekas neiškristų ir pirmyn – nereikės jokios dėžės pakavimui ir nereikės vėl visko dėti į stalčių.

Dūžtančių indų ir stiklo pakavimui puikiai tinka švarios kojinės. Tiesiog įmauni stiklinę į kojinę ir viskas. Ir nereikia atskirai pakuotis kojinių.

Virtuvinės pirštinės yra puiki „tara“ sudėti peilius – nei pradus, nei ko nors subraižys. Juk svarbiausia saugumas!

Sužymėk ant dėžių ne tik kas jose yra, bet ir tai į kurį kambarį jas nešti. Taip pat pažymėk jei joje yra dūžtančių daiktų. Taip perkraustymo paslaugos teikėjai žinos kaip elgtis su dėžėmis ir kur jas sunešti, naujame būste nereikės pernešioti, viskas bus bent jau tame kambaryje, kuriame reikia.

Ardant baldus, visus to baldo varžtus sudėk į tvirtą maišelį ir su lipnia jausta priklijuok prie baldo detalės.

Sunkias knygas sudėk į lagaminą su ratukais. Nereikės tampyti sunkių dėžių.

Prieš ardant buitinę techniką ir elektroniką, nufotografuok visus sujungimus, kur koks laidas įkištas, kad būtų lengviau sujungti persikrausčius. Ištrauktus laidus pažymėk (užrašyk ant popieriuko ir priklijuok lipnia juosta), taip nesumaišysi kur koks laidas buvo naudojamas.

Ir pabaigai – daiktus kurių gali prireikti, kurių tiktai reikės paskutinei nakčiai prieš persikraustant ir pirmąją persikrausčius, susidėk į lagaminą ar rankinę, kad viską turėtum vienoje vietoje, tarsi keliaujant atostogų.

(Perskaityta per mėnesį: 49, iš jų šiandien: 1.)