Mada

Adidas kedai – į kuriuos naujus modelius vertėtų atkreipti dėmesį?

Tinkamas avalynės pasirinkimas gali visiškai pakeisti žmogaus gyvenimą. Jei jūsų dabartiniai batai kelia jums diskomfortą, nauji, tinkamai parinkti kedai ir jų patogumas sugrąžins jums norą vaikščioti, judėti ir sveikai gyventi.

Aukštos kokybes sportine avalyne labiausiai pasižymi nepaprastai sėkminga sportinių prekių gamintoja „Adidas“. Šio prekės ženklo avalynė nuolat puošia populiariausių atletų kojas ir yra kuriami siekiant užtikrinti maksimalų patogumą ir efektyvumą. „Adidas“ kedai taip pat padeda žmonėms kur kas patogiau ir sveikiau praleisti darbo dieną. Jei ketinate pirkti naują avalynę, štai keletas naujausiu Adidas kedų modelių, kurie pakeis jūsų gyvenimą.

adidas Running Ultra Boost 19

Vienas sėkmingiausių „adidas“ produktų  per paskutinius penkerius metus,  „Ultra Boost“ kedai 2019 metais sulaukė visapusiško patobulinimo. Nors galutinis produktas – nepaprasto patogumo avalynė, dar nežinia , ar naujoji versija sulauks tokio pat pasisekimo kaip pastaroji.

Palace x adidas Superstar “Solar Yellow”

Nekantriai artėjant žymiųjų „adidas Superstar“ penkiasdešimtmečiui, „adidas“ jau ruošiasi šiai šventei ir bendradarbiauja su „Palace Skateboards“, kad sugrąžinti šiuos klasika tapusius batus į madą. Nepaisant keleto patobulinimų, šie neoninės spalvos kedai – tai puikus priminimas, kodėl šie nebrangūs, tačiau labai patogūs batai sulaukia tokio didelio populiarumo.

adidas Originals LXCON

Siekiant atkartoti savo sėkmingiausius ateities dizainus, „adidas“ išleido „adidas Originals LXCON” – 25 metų senumo „adidas Lexicon“ batų patobulinta versija. Didžioji dizaino dalis liko nepaliesta, tačiau buvo patobulinta struktūrinė kedu dalis, siekiant maksimalizuoti patogumą ir užtikrinti kojų sveikatą. Šie kedai yra parduodami kaip dvi poros – balta ir violetinė, siekiant atkartoti prieš 25 metus pirkėjus pakerėjusią spalvų kombinaciją.

adidas YEEZY Boost 700 “Inertia”

Daug kontraversiškos nuomonės sulaukianti „YEEZY“ kedų serija niekada nenuvilia savo sėkmingais pardavimais. 700 „Inertia“ tai geriausi „YEEZY“ kedai, kuriuos išvydome šiais metais. Šis modelis nustebino gerbėjus pačiu originaliausiu avalynės dizainu, kuri mums davė „adidas“ partnerystė su legendiniu atlikėju Kanye Westu. Prie 700 „Inertia“ dizaino kūrimo taip pat prisidėjo legendinis dizaineris Steven Smith. Šie nuostabūs „adidas“ kedai puikiai pavaizduoja „YEEZY“ kedų paklausos augimą. Jų patogumas ir unikalumas yra neginčijamas, tad 700 – tai vieni geriausių kedų kuriuos išvydome 2019 metais.

Nepaprastai populiarus, visame pasaulyje atpažįstamas „adidas“ prekės ženklas kiekvienais metais parduoda nepaprastai daug kedų. Mažiau lėšų turintiems klientams rekomenduojame senesnius kedų modelius, kurių patogumas yra neginčijamas. Nors „adidas“ labiausiai pasižymi savo nuostabia sportine avalyne, prekės ženklo produktų nežmoniška paklausa privertė įmonę išplėsti akiratį, todėl kedų pasirinkimas yra nežmoniškai didelis. Naujausi batų modeliai atvaizduoja nuolatinį įmonės bei jos geriausių produktų tobulėjimą, tačiau ieškodami pačių geriausių kedų pirmiausia atsižvelkite į savo norus bei galimybes.

(Perskaityta per mėnesį: 149, iš jų šiandien: 1.)