aliuminio karkasas
Namai,  Paslaugos,  Technologijos

Svarbiausia renovacijos detalė – aliuminio karkasas

Svarbiausia renovacijos detalė – aliuminio karkasas

aliuminio karkasasStatybų pramonė – viena svarbiausių sričių, prisidedančių prie žmonijos progreso. Juk jei statybos nuolatos netobulėtų, iki šiol gyventume mediniuose, neekonomiškuose nameliuose, kuriuose vasarą karšta, o žiemą žvarbu. Vis dėlto nuolat tobulinant statybines medžiagas bei technologijas, jų panaudojimui prireikia daugiau specifinių žinių. Nors ir patartina šiems darbams atlikti samdyti profesionalų meistrą, visuomet atsiranda žmonių, turinčių laiko ir noro viską pasidaryti patiems. Šiame straipsnyje rasite šie tiek informacijos apie namų išorės renovavimą, ir kuo šiam procesui svarbus aliuminio karkasas bei jo kokybė. Taip pat bus aptariama aliuminio kompozicinė plokštė.

Kodėl aliuminio karkasas fasadui tinkamiausias?

Taigi, renovuojant pastatų išorę pastaruoju metu vis dažniau pasitelkiama naujausia technologija – ventiliuojami fasadai. Ši renovacijos priemonė pasižymi daugybe teigiamų savybių iš kurių svarbiausia – tarp išorės fasado ir išorinės namo sienos paliekamas nemažas, ventiliuojamas oro tarpas. Tačiau kaip plokštė pritvirtinama? Praktiškiausias sprendimas – aliuminio karkasas. Ši detalė – tai vertikaliai prie sienos tvirtinami profiliai, pagaminti iš aliuminio. Kodėl jie gaminami būtent iš minėtos medžiagos? Šis metalas pasižymi visomis savybėmis, svarbiomis atliekant šią paskirtį. Visų pirma – mažas metalo tankis, suteikiantis lengvą svorį. Kadangi pats fasadas nemažai sveria ir priklausomai nuo namo aukščio bendras jo svoris didėja, aliuminio karkasas nesuteikia papildomos masės. Tačiau nors šis metalas ir žemo tankio vis vien yra pakankamai tvirtas, kad išlaikytų sunkų svorį. Be to aliuminis atsparus rūdijimui.

Aliuminio kompozicinė plokštė – matoma namo išorė

Kadangi jau žinote, kas padeda tvirtinti, toliau aptarsime prie jo tvirtinamą detalę. Pasitelkus ventiliuojamus fasadus, atrodo, kad namas vizualiai padidėja. Dėl paliekamo nemažo oro tarpo, išorė iš tiesų užima didesnį plotą. Tarpe esantį orą ir tikrąją išorinę sieną uždengia aliuminio kompozicinė plokštė. Ši išorinė dalis, matoma iš lauko yra kur kas didesnė, todėl ir sveria žymiai daugiau, nei aliuminio karkasas. Vis dėlto ji taip pat pagaminta iš to paties metalo, kaip ir karkasai. Tad kokie gi šio produkto privalumai? Dauguma gamintojų jums siūlo įvairiausių spalvų bei atspalvių plokštes. Taip pat miestų gyventojams itin aktuali antigraffiti apsauga, kurios dėka vandalų suniokotos sienos lengvai nuplaunamos aukšto slėgio vandens srove. Metalas – kur kas atsparesnė danga, nei tinkas, todėl aliuminio kompozicinė plokštė niekada nenubyrės ir užtikrins jums itin ilgai nekintančią namo išvaizdą. Ir svarbiausia – uždengs tikrosios namo sienos defektus bei nelygumus, todėl prieš renovaciją originalios sienos tvarkyti nereikės!

(Perskaityta per mėnesį: 497, iš jų šiandien: 1.)