pampersai
Pirkiniai,  Sveikata

Apie pampersų akcijas, kokybę ir skirtingas rūšis

Pampersai – kasdienėje jaunų tėvų kalboje labai dažnas žodis. Sauskelnės – tai, be ko neįsivaizduojamas kūdikio auginimas. Reikėtų išskirti tris rūšis: užsegamos, užmaunamos, maudymosi. O į klausimą, kur verta pirkti, nemažai žmonių atsako „internetu“.

Pampersų akcija

Specializuotose parduotuvėse randama kokybiškų prekių, o ir kainos visai pozityvios. Beje, sąlygos itin patrauklios elektroninėse parduotuvėse. Čia pampersai ir maža kaina (arba pampersai ir akcija) – suderinami dalykai. Apie akcijas neprošal pakalbėti truputį daugiau.

Akcija – skambus žodis, kuris vilioja, bet ne visada reiškia naudą. Kartais nuolaidos skatina pirkti net tai, ko nereikia. Čiumpama viena prekė, kita prekė… Tačiau sauskelnės – ne koks laisvalaikio reikmuo ar prabangos prekė. Šioje temoje nuolaida gali reikšti nebent praktiškumą. Tik vėlgi – kai kuriais atvejais ir be akcijų kainos neužkeltos, tad ir įprastą dieną, kai nepaskelbta jokia nuolaida, galima apsipirkti neišduodant ekonomijos principų.

Svarbiausia – kokybiška produkcija

Akcijos, mažesnės ar didesnės kainos – visa tai svarbu. Bet daugiau reikšmės turi kitas dėmuo, t. y. kokybė. Logiškas teiginys, kad gera produkcija yra ta, kuri kokybiška. Kai kada imponuoja ir kilmės šalis. Pavyzdžiui, pampersų rinkoje su pažanga siejama Anglija, Vokietija.

Kodėl verta rinktis internete? Todėl, kad šitokiu būdu lengviau susigaudyti. Paradoksalu, bet vadinamosiose fizinėse parduotuvėse kartais sunkiau gauti konstruktyvios informacijos. Kai apsilankote elektroninėje parduotuvėje ir renkate pampersus, nėra perdėto reklamavimo grėsmės.

Skirtingi produktai – galimybė išsirinkti geriausią

Galima teigti, kad pampersai internete pateikiami ne tik kaip prekė, bet ir kaip dalykas, apie kurį svarbu informuoti. Štai yra ne viena rūšis sauskelnių (kaip minėjome, užsegamos, užmaunamos, maudymosi). Kurio tipo pampersai tinkamiausi vienu ar kitu atveju?

Gal sunku patikėti, bet specializuotose internetinėse parduotuvėse šie klausimai nelieka nutylėti. Tiksliau, nelieka neatsakyti. Kai tėvai ieško prekių savo mažiesiems ir tikisi ką nors sužinoti, dėl ko nors pasitikslinti, tiesiog susisiekia nurodytais kontaktais. Ir pasiteirauja. Kad ir kaip keista, bet ne visose tradicinėse parduotuvėse pavyksta gauti gerą konsultaciją, o susisiekus su virtualios parduotuvės personalu – pavyksta.

 

 

 

(Perskaityta per mėnesį: 35, iš jų šiandien: 1.)