Apskaitos paslaugos
Finansai

Apskaitos paslaugos jūsų įmonei

Ar žinote, kad net 90 proc. smulkaus verslo savo duris užveria per pirmuosius 5 savo gyvavimo metus? Viena iš pagrindinių ir dažniausių priežasčių yra prastas įmonės valdymas ir nemokėjimas susitelkti į svarbiausias užduotis. Trumpiau tariant, kiekvienas verslininkas turėtų dirbti tose srityse, kuriose turi daugiausiai reikiamos patirties, o likusias patikėti savo srities profesionalams, kurie geriausiai žinos, kaip, ką ir kada reikėtų atlikti.

Pastebima, kad labai didelė verslo atstovų dalis nori visiškai kontroliuoti savo verslą. Tai reiškia, kad ir buhalterija tvarkoma jų pačių rankomis. Tačiau ar žmogus, kuris turi labai nedaug teorinių ir dar mažiau praktinių buhalterijos tvarkymui reikiamų žinių, gali be jokių klaidų ir sklandžiai pasirūpinti visais buhalteriniais procesais? Atsakymas yra akivaizdus – tikrai ne. Būtina turėti atitinkamą išsilavinimą, didelę patirtį ir begalę nuolat atnaujinamų žinių.

Būtent todėl profesionalios apskaitos paslaugos yra tokios svarbios kiekvienam verslui. Vieni verslo atstovai nusprendžia sukurti atskirą buhalteriui skirtą etatą, o tuo tarpu kiti, mažindami savo verslo patiriamas išlaidas, į pagalbą pasitelkia buhalterines paslaugas teikiančias įmones. Tokiu atveju išvengiama labai daug rūpesčių, nes nereikia išlaikyti papildomo darbuotojo, rūpintis tinkamomis jo darbo sąlygomis, darbui reikiamomis priemonėmis ir įvairiomis išmokomis.

Be to, jei jūsų įmonė pasižymi vidutine buhalterija, t.y. jos finansinių procedūrų ir buhalterinių procesų mastai yra vidutiniai – jums tikrai nėra būtina samdyti buhalterį. Galite kuo puikiausiai visus šiuos klausimus išspręsti pasinaudojus buhalterinių bendrovių paslaugomis. Kai kurie verslo atstovai mano, kad tai yra pernelyg brangus sprendimas, nes jų verslas ne visuomet generuoja tokias pačias stabilias pajamas. Tačiau šiandienė buhalterinių paslaugų situacija yra visiškai kitokia. Dabartinės šias paslaugas teikiančios įmonės stengiasi kaip įmanoma geriau prisitaikyti prie savo klientų poreikių, todėl gali pasiūlyti individualius paslaugų variantus.

Jei jūsų įmonė yra pakankamai nedidelė, galite susitarti dėl fiksuotų arba kintančių mėnesinių įmokų. Tai reiškia, kad vienu atveju galite visuomet mokėti tokio paties dydžio įmokas, neatsižvelgiant į jūsų įmonės apyvartą, o kitu atveju – mokėti pagal tai, kiek yra atliekama finansinių procedūrų. Taigi, viskas priklauso tik nuo jūsų pačių pasirinkimo.

(Perskaityta per mėnesį: 76, iš jų šiandien: 1.)