Namai

Ar koridorius – būtinai turi būti nuobodus?

Koridoriaus patalpos išpildymas gali būti labai įvairūs, tad geriausia darbus palikti specialistams, kurie puikiai išmano visas smulkmenas, kurie kiekvieną dieną dirba tam, kad galėtų klientams sukurti tokias erdves, kurios jiems labiausiai patinka.

Koridoriaus interjeras dažniausiai yra siejamas su praktiškumu, tačiau reikia nepamiršti, kad ši patalpa gali atrodyti labai skoningai. Tik svarbiausia įvertinti erdvę bei savo poreikius, taip pat ir apibrėžti biudžetą, kurio tikslesnis žinojimas dažniausiai pagreitina ir kūrimo darbus.

Šviesios spalvos – didina erdvę

Dažniausiai koridoriai būna gana siauri, tad šviesios spalvos labai pasiteisina. Tiesa., net ir tais atvejais, kai koridorius yra gana platus ir erdvus – šviesios spalvos vis tiek yra geras pasirinkimas, kadangi dažniausiai erdvėje nebūna langu, tad tinkamas įrengimas ir tuo pačiu kiekviena smulkmena – tampa labai svarbi ir reikalinga.

Svarbiausia rinktis pastelines, kurios nėra labai teplios ir tuo pačiu puikiai atrodo. Džiugi ir tai, kad jas tepti ant sienų yra paprasta, tad nereikia specialistų, pavyks išvengti ruožų ir be jų pagalbos.

Geras apšvietimas yra būtinas

Žinoma, gero apšvietimo pasirinkimas yra būtinas visuose namų kambariuose, tačiau tuose, kurie yra maži ir tuose, kur nėra natūralios šviesos – lempų pasirinkimui reikia skirti dar daugiau dėmesio. Tokiu atveju siūlome rinktis net kelias skirtingas apšvietimo sistemas, kurios bus komponuojamas skirtingose zonose: nuo lubų iki grindų. Tokiu atveju interjeras atrodys gražiai ir tuo pačiu matomumas – bus puikus.

Nereikia per daug akcentų

Kol vieni dažniausiai tokiose patalpose komponuoja sekcijas arba dėžės, kur galima laikyti daiktus, tokiu atveju kitiems svarbiausia pasirinkti neutralias erdves, kuriose bus kuo mažiau daiktų, kurie renka dulkes. Šiuo atveju pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno, tačiau siūlome nepamiršti, kad pasirenkant baldus – labiausiai tinka funkcionalūs ir talpūs, kuriuose daiktų yra apstu.

Saikas – viena svarbiausių savybių mažose erdvėse. Tegul nebūna akcentų nei per daug, ei per mažai. Žinoma, koridoriai taip pat gali būti puošiami, tačiau juose dažniausiai daiktų kiekis turėtų būti labai griežtai normuojamas.

(Perskaityta per mėnesį: 11, iš jų šiandien: 1.)