Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ar kvepalai internetu yra saugu?

Kasmet skaičiuojamas vis didesnis ir didesnis internetinių pirkėjų skaičius. Tam tikrais atvejais vis pasirodo informacinių pranešimų, kad pirkėjai nusivilia savo pirkiniais. Vis dėlto didėjant ir gerėjant technologijoms santykinai nepasitenkinusių pirkėjų skaičius taip sparčiai nebeauga, palyginus su keliais metais anksčiau. Šiam reiškiniui apibūdinti yra keletas paaiškinimų.

Viena ir pagrindinių produktų, kuriuos užsakoma internetu yra rūbai, kosmetika ir kvepalai. Dažniausiai internetinių parduotuvių pirkėjos yra moterys, o joms būtent šios prekės ir yra patraukliausios. Labai populiaru tampa įsigyti ir kvepalus. Kvepalai internetu yra paprastas ir santykinai greitas būdas gauti prekę, kurios pageidaujama.

KvepalaiInternetinės parduotuvės vis išsamiau ir geriau pateikia informaciją susijusią su preke. Pateikiamos nuotraukos, kuriose yra galima pamatyti kaip turi atrodyti kvepalų buteliukas. Toks vaizdas padeda susidaryti pirminę nuomonę ar matoma nuotrauka atitinka originalių kvepalų gamintojo pakuotę. Žinoma įpakavimas, tai viena iš lengviausiai suklastojamų priemonių, tačiau spalvos, formos, popieriaus tekstūra, šriftas, užrašai gali atskleisti ar įsigyta prekė internetu yra kokybiška.

Kvepalai internetu gali skambėti rizikingai, nes žinoma nemažai atvejų, kai pirkėjai sulaukia puikios kopijos kvepalų, tačiau kvapas skiriasi nuo origianlių kvepalų. Tokiu atveju sulaukus savo siuntinio būtina jį atidaryti ir juos išbandyti. Neretai laiko tarpas per kurį išsisklaido kvepalų aromatas gali būti rodiklis padėsiantis nustatyti ar gauta prekė yra originali ir kokybiška. Jeigu kvapas greitai išnyko, vadinasi nusipirkote gerai padirbtą gaminio kopiją.

Dauguma internetinių parduotuvių siūlo prekės ar pinigų grąžinimo garantą, tad šis rodiklis taip pat yra svarbus, kai renkatės internetinę svetaisnę savo pirkiniams. Jeigu svetainėje matote tokius ženklus ar randate tokią infomraciją, galimas dalykas, kad įmonė nenorės rizikuoti savo reitingais, geru vardu ir jums neparduos prasto produkto.

Taigi, norėdami įsigyti kvepalus, kosmetiką, drabužius ar kitokio pobūdžio prekes svarbu atsižvelgti į keletą niuansų. Pirmiausia atidžiai perskaityti informaciją, kuria radote pateiktą internetinėje svetainės. Pasitikrinkite ar įmonė, kuri siūlo savo prekes bei paslaugas suteikia prekės ar pinigų grąžinimo garantą. Tokiu atveju išvengsite pigių ir nelegalių įmonių, kurios siūlo pirkti nenkokybiškas prekės ir neprisiima atsakomybės.

(Perskaityta per mėnesį: 63, iš jų šiandien: 1.)