Laisvalaikis

Auksinių auskarų gamyba pagal indvidualius užsakymus

Juvelyrinių dirbinių parduotuvių vitrinose galite rasti tūkstančius papuošalų, nuo  nebrangių iki prabangiausių.Atrodo, kad tinkamo papuošalo pirkimas yra labai paprastasveiksmas,o ištiesų paieškos dažnai vargina.

Vienoje parduotuvėje labai patinka auskarų dizainas, tačiau į juos įstatyti akmenys jums netinka. Kitoje jūs išsirenkateauskarus, tačiau nežinote, kaip juos priderinti prie kitų papuošalų. O būna ir taip, kad tie papuošalai apie, kuriuos svajojote yra gerokai brangesni nei manėte. Kelios valandos sugaišto laiko, šimtai peržiūrėtų ir atmestų variantų ir rezultato nėra.

Sprendimas paprastas – susisiekti su juvelyrikos dizainodirbtuvėmis ir jų paslaugos įgyvendins visas jūsų idėjas. Jums bus tikras malonumas aptarti eskizo detales su meistru, siūlyti savo idėjas ir išsakyti savo norus. Jūsų emocijos bus įkūnytos papuošaluose, tai taps brangiu jūsų asmenybės atspindžiu. Greitai rasite bendrą kalbą su juvelyru, jei atnešite gaminio, kurio stilius jus įkvepia, nuotrauką ar piešinį.

Atsineškite lydomus papuošalus, kurių daugiau niekada nedėvėsite. Tai suteikia jums du pranašumus vienu metu. Pirma, mokėsite tik už darbą be medžiagų kainos. Antra, gausite autoriaus papuošalus, o ne nepastebimą tipišką gaminį.

Juvelyriniai dirbiniai, kaip ir kiti drabužių spintos elementai, išeina iš mados. Norint visada būti madinga, visiškai nebūtina jų reguliariai tirpdyti ir kurti kažką naujo. Kai kuriais atvejais pakanka nedidelių pakeitimų, įterpti kitą akmenį, pašalinti kai kuriuos dekoratyvinius elementus, pridėti kitus ir jūsų auskarai vėl nauji.

Taip pat svarbu, kad užsisakydami papuošalus galėtumėte savarankiškai koreguoti jų galutinę kainą. Iš juvelyrikos katalogo pasirinkę žiedo dizainą, galite pasirinkti vieną ar kitą mažesnį brangakmenį arba mažų skirtingų spalvų akmenų derinį. Taigi jūs ne tik žymiai sumažinate papuošalų kainą, bet ir gaunate tikrai išskirtinį papuošalą, kurio neturės niekas kitas.

(Perskaityta per mėnesį: 21, iš jų šiandien: 1.)