banditai
Laisvalaikis

Galbūt jums tikrai verta išbandyti kompiuterinius žaidimus?

Jei mėgstate žaisti kompiuterinius žaidimus, tačiau pastaruoju metu vis labiau stengiatės save nuo jų atgrasyti, nes manote, kad tai nėra tinkamas būdas praleisti savo laisvalaikį – pateiksime kelis aspektus, kurie gali pakeisti jūsų nuomonę.

  • Nemėgstate mokytis istorijos? Datos, įvykiai, mūšiai ir kiti istoriniai įvykiai jums niekuomet nekėlė didžiulio susidomėjimo? Tačiau jums patinka žaisti strateginius kompiuterinius žaidimus? Nemaža dalis jų yra paremti tikrais istoriniai įvykiais, todėl žaidėjai kartu gali mokytis ir istorijos. Tiesą sakant, tai ne iš piršto laužta informacija – atlikti tyrimai parodė, kad vaikai, kurie dažniau žaidė istorinius kompiuterinius žaidimus, lengviau įsisavindavo ir įsimindavo mokymosi medžiagą.
  • Kaip galėtų bebūti keista, tačiau šiuolaikiniai kompiuteriniai žaidimai taip pat skatina ir žaidėjų fizinį aktyvumą. Žinoma, priimta manyti, kad tie vaikai, kurie žaidžia kompiuterinius žaidimus, visiškai nejuda ir gyvena labai sėslų gyvenimą. Tačiau yra begalė žaidimų, kurie reikalauja labai didelio fizinio aktyvumo lygio – ypač tie, kurie susiję su sportu.
  • Kompiuteriniai žaidimai gali sulėtinti senėjimo procesus. Skamba neįtikėtinai? Patikėkite! Nustatyta, kad senyvo amžiaus žmonės, kurie reguliariai žaidžia „protinius“ žaidimus, pasižymi geresne atmintimi.
  • Tai padeda sumažinti jaučiamą skausmą. Jei jaučiate skausmą tam tikrose kūno dalyse, dažniausiai susikoncentruojate būtent į skausmą. Tuo tarpu, jei žaidžiate kompiuterinius žaidimus, jie padeda apie skausmą pamiršti, o tai reiškia, kad nemalonūs pojūčiai įveikiami lengviau.
  • Žaidžiant kompiuterinius žaidimus, galima labai lengvai pagerinti savo socialinius įgūdžius ir praplėsti savo pažįstamų žmonių ratą. Pavyzdžiui, žaisdami http://www.banditai.lt/ žaidimą, nuolatos komunikuojate su kitais žaidėjais, sprendžiate virtualiame šio žaidimo pasaulyje iškilusias problemas ir didinate tikimybę, kad jūsų užsimezgęs bendravimas persikels ir į realybę.
  • Kompiuteriniai žaidimai mus moko priimti sprendimus – ir tai padaryti kur kas greičiau. Tai lemia kompiuterinių žaidimų pobūdis. Jei žaidimas yra labai greitas ir jame daug veiksmo, žaidėjas turi reaguoti kaip įmanoma greičiau, tokiu būdu stengdamasis pasiekti kuo geresnius rezultatus.
  • Žaidžiant kompiuterinius žaidimus, efektyviai mažinamas stresas, todėl jei pastaruoju metu jo jūsų gyvenime yra labai daug, galbūt verta išbandyti vieną ar kitą žaidimą?
(Perskaityta per mėnesį: 118, iš jų šiandien: 1.)